Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

napisał/a: kosiorwks 2016-08-19 03:59
Witam , mam problem - zdiagnozowano u mnie glisty ludzkie. Problem w tym, że dolegliwosci jelitowe mam juz od dlugiego czasu i robilem kal na pasozyty ale tylko z 2x i boje sie ze moglem cos przeoczyc. Do tej pory bole w korpusie i rozne dziwne dolegliwosci, uciski, bole, klucia zrzucalem na nerwice.

Boje sie ze moglem przeoczyc moment zakazenia glista ludzka i ze narozmnazaly sie u mnie. Obawiam sie ze moze ich byc sporo. Czy da sie to jakos sprawdzic? Ocenic stopien zakażenia? Bo nie wiem czy nie powinienem wdrozyc powazniejszego dzialania. Lekarz rodzinny przepisal tylko VERMOX.

Dziekuje za pomoc.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-08-19 08:30
Ile jest nie ma znaczenia. Lek dostałeś dobry i powinien zadziałać. Stosuj zgodnie z zaleceniami na ulotce. Po kilku dniach twoje objawy powinny ustąpić, jak nie można wtedy rozważyć ponowne przeleczenie.
napisał/a: kosiorwks 2016-08-19 12:40
A czy to prawda ze jak sie podrazni gliste ludzka np czosnkiem itp to moze pchac sie w strone otworow gębowych?


Zamierzam poza Vermoxem wdrozyc w codzienna diete : pestki dyni, czosnek, kapuśniak, ogóry kiszone, grejpfruta, z piołunem syrop, goździki suszone, żurawinę.
napisał/a: kosiorwks 2016-08-19 16:26
Zdiagnozowano u mnie gliste ludzką. Poszperalem na necie i dotarlem do info, zeby tego nie leczyc, tylko leczyc ogolnie organizm jakas mikstura. Wiecej na bioslone.pl. Troche mi sie w to wierzyc nie chce, ze leki+dieta mialyby byc mniej skuteczne i podobno "szkodliwe" dla organizmu. Rzekomo ta mikstura pozwala "ozdrowiec"... Na necie jest sporo zlych opinii na jej temat i sporo dobrych. Nie wiem czy zle pisza ludzie ktorym to nie pasuje, czy dobre pisza Ci ktorym lepiej na kieszeni z tym...

Ogólnie jestem sceptycznie nastawiony, chcialem zapytac co o tym myslicie, BROŃ BOŻE nie polecam tego, nie wiem co to jest. Ale chce sie wyleczyć glisty ludzkiej byc moze jest ona przyczyna moich dolegliwosci z ktorymi zmagam sie juz 2 lata... Chce sie skutecznie odrobaczyć, a tam piszą, że jak bede walczyl z pasożytem to jeszcze gorzej sobie zaszkodze... Mam mętlik w głowie. Pomozcie
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-08-22 16:36
Na razie wziąłbym lek. Jak nie pomoże można myśleć o leczeniu naturalnym.