Ginekomastia? Problem ze wzwodem

napisał/a: nowey 2013-02-12 20:31
Hej trochę głupio mi tak o tym pisać... W sumie to piszę w sprawie mojego meżczyzny. Konkretnie chciałabym sie dowiedziec do jakiego lekarza ma się zgłosić jeżeli (wg mnie ma ginekomastie) wyczuwam w jego piersiach gruczoł. (dodam że jest dość spory- puszysty i nigdy nie brał sterydów. Co zrobić z tym fantem,jakiego lekarza wybrać i czy ktoś już się borykał z takim problemem?

Drugi problem jest dość dziwny i pierwszy raz się z tym spotkałam. Pisanie o tym jest dla mnie bardzo krępujące więc proszę o wyrozumiałość.
Jeżeli ma dojść do stosunku to jego członek "opada" -może nie całkowicie ale w skali twardości od 1 do 5 gdzie 5 to 'stoi na baczność " :) jego wynik to 2
Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje,czy wynika to z psychiki czy z fizycznych problemów ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-02-12 20:43
1. Jeżeli to gino to jedyne co pomoże to operacja chirurgiczna. Najpierw USG aby to potwierdzić potem do specjalisty aby to ocenił (chirurg, endokrynolog). U otyłych często jest to lipomastia a nie gino dlatego bez USG nie ma co dywagować.

2. Może być i jedno i drugie, poza nadwagą nic nie wiemy o Twoim partnerze więc nie da się doradzić.