Ginekomastia prawego sutka. 3tyg po zabiegu

napisał/a: xibi91 2015-04-07 18:31
Chciałbym przedstawić do oceny efekt po zabiegu ginekomastii prawego sutka. Niestety nie zrobiłem zdjęć przed, ale mogę zapewnić, że był ponad 2 razy większy od lewego. Przeglądałem wiele tematów na różnych forach i nie wiem co myśleć. Wydaje mi się, że lewy też nie wygląda za dobrze.

Czy chirurg nie wyciął przypadkiem za dużo i wszystko zepsuł? Widziałem wiele przypadków i nie spotkałem się z tak dużą blizną + dziurą w prawej piersi... .

Link do zdjęć (na forum mam problem z wrzuceniem)
http://www.fotosik.pl/u/xibi91/album/1761806
napisał/a: Yogryn 2015-04-11 09:36
Mega słabo Ci to zrobił. W ogóle ile masz lat? Dlaczego dałes się pokroić i jak długo to masz?
napisał/a: xibi91 2015-04-11 16:02
24 lata... . Problem z wielkością gruczołu miałem od około 6-7 lat. Lekarz wyciął wszystko ponieważ stwierdził, że problem może powtórzyć się w przyszłości i należało usunąć rozrośnięty gruczoł w całości. Uważasz, że można było to zrobić lepiej?
napisał/a: araigne 2015-04-11 22:09
Nie wygląda to dobrze. Też miałem zabieg usuwania gruczołów,ale z dwóch piersi. Tkanki tłuszczowej mi nie usuwali bo było jej za mało to pobrania,ale klatki nie mam płaskiej. U mnie cięcie było tylko wokół sutków, potem 3 tygodnie w uciskowym kaftanie i jest ok.