Gdzie we Wrocławiu tanio usg piersi?

napisał/a: Al-a 2012-03-09 21:17
Czy ktoś może wie, gdzie we Wrocławiu można zrobić tanio usg piersi? Narazie znalazlam za 60 zł we Wrocławskim Centrum Zdrowia. Właściwie należy się za darmo, bo jestem ubezpieczzona i płacę składki, ale kto da mi skierowanie? Dlatego szukam taniego badania. Może ktoś mi poleci przychodnie, gdzie można tanio się przebadać.
napisał/a: Vieri 2012-03-09 21:31
Witam,

Skierowanie może dać dowolny lekarz specjalista posiadający kontrakt z NFZ.

Pozdrawiam
napisał/a: Al-a 2012-03-13 13:06
Pewnie, że może dać, tylko musi jeszcze chcieć. Problem w tym, że gdy leczę się u endokrynologa prywatnie, to inny specjalista na NFZ nie chce dać takiego skierowania. Powinnam też dostać takie skierowanie od ginekologa, u którego leczę się na NFZ, ale ten z kolei mnie spławia i stwierdza, że najlepiej badać sobie piersi ręcznie. Gdy mleko nie zanika, pomimo, że skończyłam karmić w listopadzie 2008r., to jednak jest coś nie tak i uważam, że ręczne badanie swoją drogą, ale wskazanie do USG tez jest i powinnam je dostac od ginekologa!
napisał/a: Vieri 2012-03-14 15:37
Witam,

Może więc warto zmienić ginekologa?

Pozdrawiam
napisał/a: kociura 2012-05-08 17:24
dobry jest dr świdrak, polecam, ja tam zmieniam ginekologa jak cos mi nie pasuje
PaulaKa
napisał/a: PaulaKa 2014-06-23 16:10
Ja w temacie lekarzy jestem dość mocno obeznany ;)
I powiem Wam, że nie patrzcie zawsze tylko na cenę ale również na specjalistę który takie badanie wykonuje - bo to ma największe znaczenie. Co z tego jak tanio, ale niedokładnie, lub na słabym sprzęcie.
Moja dziewczyna trochę szukała i zdecydowała się w końcu na dr Joannę Słoninę. Przyjmuje na ulicy krawieckiej w ginemedica. tj w tym budynku Justin Center . usg kosztowało 100 zł ale było robione na profesjonalnym sprzęcie i przez bardzo dobrą lekarkę.
napisał/a: janek_r 2015-02-26 00:43
Ja podobnie jak przedmówca mam pewne doświadczenie :) I faktycznie, chyba lepiej dobrze zastanowić się nad lekarzem, który ma nas leczyć. Moja dziewczyna od jakiegoś czasu chodzi do dra Tomasza Michalika ginekolog-michalik.pl i jest bardzo zadowolona. Od kiedy chodzi do tego doktora to już nie słyszę ciągłego narzekania na przebieg wizyty. Chodzę na wizyty zawsze z nią i grzecznie czekam w poczekalni :)