gdzie się udać ze skierowaniem do szpitala?

napisał/a: anonimekkk 2014-04-14 23:15
takie pytanie trochę z innej beczki, ale z formalnościami jestem kompletnie na bakier.
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział endokrynologiczny na badania, zatem gdzie w tym szpitalu mam się z nim zgłosić? Izba przyjęć, czy oddział na który jestem kierowana a może jeszcze gdzie indziej?
będę wdzięczna za pomoc w tej głupiej sprawie ;)
napisał/a: joannanr1 2014-04-14 23:22
W moim przypadku było zawsze tak ,że najpierw musiałam ustalić termin.Jeżeli już masz termin to zgłaszasz się rano , na czczo na Izbę Przyjęć.
napisał/a: anonimekkk 2014-04-14 23:50
ale właśnie chodzi mi o to, gdzie mam się udać na ustalenie tego terminu?
napisał/a: soaring 2014-04-15 08:19
na izbę przyjęć. mówisz że jesteś na planowy pobyt do dr .... z oddziału .... jeśli jest to po nią zadzwonią, jeśli nie, to oddział wyśle kogoś innego po Ciebie.
nie zawsze musisz się stawić rano na czczo, zależy jak się umówiłaś z lekarzem. ja się np. miałam zgłosić w sobotę po 18-tej ;)
napisał/a: anonimekkk 2014-04-15 15:28
ale właśnie nie o to mi cały czas chodzi...;)
dostałam skierowanie z poleceniem żeby zgłosić się do szpitala w celu umówienia się na jakiś tam termin, w sensie żeby wpisali mnie w "kolejkę". I właśnie nie wiem gdzie mam z tym iść?
A nie chodzi mi o to, że jak już później do przyjęcia będę - wtedy to wiem, że idę na izbę przyjęć.
napisał/a: soaring 2014-04-15 16:04
Ja się umawiałam bezpośrednio z moją lekarką na konkretny termin.
napisał/a: qwertypol34 2014-04-15 18:44
Napisz proszę może coś więcej, na jakiej podstawie skierowanie do szpitala na odział? Aż tak źle ze pobyt w szpitalu konieczny?
Wyniki krwi robiłaś, ze podejrzewa się u siebie chorą tarczyce. Jeśli tak to przedstaw je proszę wraz z przypisanymi normami. Pakiet tarczycowy; TSH, (FT3, FT4, A-TPO, A-TG), te w nawiasie płatne, nierefundowane.
Masz jakieś dolegliwości zdrowotne przypisywane chorobie?
Skierowanie do szpitala - w celu przyjęcia udajesz się zawsze na Izba Przyjęć, nawet jak chcesz ustalić termin przyjęcia na odział.
napisał/a: anonimekkk 2014-04-16 10:49
sprawa już nieaktualna bo załatwiona ;)
Soaring - moja lekarka kazała się udać do szpitala, wtedy mówiła jak i gdzie chyba, tylko ja wszystkiego nie zapamiętałam ;) ale jak weszłam do szpitala to już wiedziałam gdzie iść ;)
qwerypol34 - do szpitala nie ze względu na tarczycę tylko nadnercza. i chodzi tu tylko o wykonanie badania, którego ponoć nie można wykonywać w zwykłym laboratorium, można tylko w szpitalu.