gdzie dobry ginekolog na nfz w Krakowie?

napisał/a: PACJETNKA KRAKOW 2012-10-04 09:15
Witam serdecznie. Szukam ginekologa w Krakowie na ubezpieczenie ze składek.
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-04 11:20
PACJETNKA napisal(a):Witam serdecznie. Szukam ginekologa w Krakowie na ubezpieczenie ze składek.

dodaj jeszcze w jakim celu. Czy tylko w celu kontroli czy potrzebujesz ginekologa- specjalisty w jakiejś konkretnej dziedzinie. :)
napisał/a: PACJETNKA KRAKOW 2012-10-04 11:37
Na kontrole co jakis czas chodzic i po recepty tabletek anty:) Bywalam na ul. dluga w krakowie , natomiast sa straszne kolejny, recpecja jest niemila i utrudniaja wsyzstko. jest tylko jedna dobra lekarka ale do niej czeka sie nawet po 4mc;/ Potrzebuje recepte a w recepcji twierdza ze po sama recepte trzeba zarejestrowac sie i nawet do innego lekarze min 1 mc czeka sie.
napisał/a: wronka901 2016-07-22 12:17
Aktualnie się leczę ginekologicznie u dr Tomasza Łabiaka w gabinecie przy Podkowińskiego 4. Jest dobrze, efekty terapii są coraz większe. Musiałam zmienić gina, bo mój wcześniejszy to na żadne badania nie chciał kierować, raczej zgadywał co mi jest, niż rzeczywiście chciał ustalić.
napisał/a: rypinka6 2017-04-16 22:33
Na ginekologu nie ma co oszczędzać. Wiem co mówię bo sama chodziłam na NFZ i po wielu latach okazało się, że miałam cystę, której nikt nie zauważył przez wiele lat :/ Na końcu trafiłam do Feminy do doktora Jankowskiego i dopiero tu udało mi się rozprawić z kłopotem.
napisał/a: pawie_oko 2019-03-03 17:18
zgadzam się, że na ginekologu nie powinno się oszczędzać. Najważniejsze jest moje zdrowie i staram się wybierać lekarza pod kątem jego umiejętności. Dlatego jestem pacjentką Feminy i dra Jankowskiego. Jest świetny w tym, co robi można na niego liczyć w wielu, nawet tych trudnych przypadkach. Ale też podoba mi się to, jak rozmawia z pacjentkami. Jest bardzo miły i życzliwy.
napisał/a: wstronęsłońca 2019-06-18 12:29
Jakie mają ceny?
napisał/a: justyna.zyzak1 2019-08-28 13:16
polecam centrum Rajtar Medica na Bieńczycach i dr Zembalę-Szczerba :)