Gastrolog w Poznaniu

napisał/a: alicja2003030 2009-01-02 23:45
Przyjaciele potrzebuję namiary dobrego gastrologa w Poznaniu, jeśli możecie pomóc czekam na maile od Was.
napisał/a: Łoś 2009-01-03 02:38
Witaj,

z gastrologami w Poznaniu miałem do czynienia bardzo dużo i służę radą. Żaden z lekarzy na NFZ nie wykazał się odrobiną woli by spróbować pomóc, także nie polecam. Prywatnie byłem ostatnio u dr Agnieszki Dobrowolskiej-Zachwiei (jej strona: www.gastrolog.net). To była jedyna sensowna wizyta, choć dość droga. Ta pani ma u siebie nawet sprzęt do USG i bardzo przyjemny gabinet. W rozmowie słychać, że jej zależy by pomóc. Póki co byłem na jednej wizycie, zaleciła mi różnorakie badania - po ich wykonaniu wybiorę się z wynikami. Chciała przepisać leki-blokery, ale odmówiłem. Podsumowując: rewelacji nie było, ale w porównaniu do poznańskich gastrologów-ignorantów nie narzekałem. Mi chyba już po prostu nikt nie pomoże :P
napisał/a: lena'91 2009-01-03 13:38
Na Mącznej 6/1 przyjmuje dr Krzysztof Linke. Osobiście nie byłam, ale słyszałam wiele dobrego na jego temat.
napisał/a: Łoś 2009-01-03 14:03
A ja byłem i nie polecam Linke. Jeśli masz problem typu IBS, gdzie nie ma wyraźnych objawów na elementach ukł. pokarmowego, ten pan odeśle cię do domu. Zapłacisz 150 zł za nic. Tak było ze mną, pomacał mnie po brzuchu, nic nie wyczuł i stwierdził, że marnuję czas. Takim panom już dziękujemy.
napisał/a: aguniamleca 2009-01-04 17:05
Witajcie...

Ja również odradzam prof Linkiego. Zraziłam się bardzo do niego tak samo jak do jego asystentki dr Szuber... Polecam dr Henryka Wójtowicza oraz prof Mariana Grzymisławskiego. Konkretna rozmowa i konkretna diagnoza.

Pozdrawiam
napisał/a: Łoś 2009-01-04 18:59
Gdzie przyjmują ci panowie? Napisz coś więcej.
napisał/a: aguniamleca 2009-01-05 15:45
Witam,

Do prof Grzymisławskiego można udać się do szpitala Przybyszewskiego, jest ordynatorem oddziału klinicznego chorób wewnętrznych, metabolicznych i dietetyki gdy będzie miał czas na pewno porozmawia na temat choroby itd. tel do sekretariatu 061-869-13-14 oraz prywatnie przyjmuje na ulicy Porazińskiej. Rejestracja tel 061-868-44-88 przyjmuje w pon, śr i pt od 16-19.

Dr Wójtowicz natomiast przyjmuję w prywatnej lecznicy LIM i ja do niego tam chodzę, obecnie jest w stanach lecz w styczniu ma wrócić dam znać jak już będzie na miejscu.

Pozdrawiam i życzę zdrówka
napisał/a: hank11 2014-09-11 18:26
Gastrolog Gostyń Wielkopolski www.agnieszka-konarkowska.pl