gardło

napisał/a: katarzyna1988 2014-12-03 13:45
Witam ,,,zaczne od poczatku. 2 miesiace temu zachorowałam na zapalenie gardła dostałam lek sumamed na 3 dni,,,,po paru dniach dostałam uczucie kluski ,,guli w gardle ,,na ulicy dostałam potwornego uczucia goraca od plecow az do głowy ,,zawrot głowy i takie jakby dusznosci,,,po paru dniach lezenia z łozka (brak sił) pojechałam na pogotowie gdzie dostałam podobno ten sam antybiotyk o innej nazwie fromilid uno i po tym antybiotyku to samo okropne dusznosci tydzien lezenia w łozku;/ mało co kontaktowałam ciagle spałam itd lek odstawiłam sama,,,i juz do lekarza nie poszłam uczucie ucisku w szyji ,czy gardle nadal było...! poszłam wiec do lekarza po skierowanie na badania czy niemam stanu zapalnego itp,,,dostałam tylko odpowiedz ze to chyba tarczyca bo raczej stanu zapalnego niemam.....wynik tsh w normie 1,73....( 3 lata wstecz wynik tsh 0,71) ....lekarz twierdzi ze to wina tarczycy i musze zrobic usg.....Natomiast 3 dni temu znowu dostałam bol gardła i poszłam do innego lekarza ,,,przepisał mi amoksiklav 2 razy dziennie przez 7 dni ,,ale powiedział do mnie ze to wina moim nieleczonych i popsutych zebow,,ze to same bakterie i poki nie wyrwe i nie wylkecze zebow tak z gardłem bedzie......;/ moje pytanie jest takie poniewaz bol gardła sam minął bez brania antybiotyku i teraz nie wiem czy brac ten antybiotyk??? skoro juz gardło nie boli?? aha jak kichne to wypluwam przezroczysta wydzieline,,,mam tez ciagle tylko wieczorem zatkany nos ktorego nie da sie wydmuchac ,,,i nie wiem cop robic ,,boje sie ze mam jakas rope prosze o odpowiedz,,,,przepraszam za haotyczne pisanie
napisał/a: radek07 2014-12-04 21:19
Czujesz ściekanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła?
napisał/a: katarzyna1988 2014-12-08 07:02
witam,,,,czasami tylko delikatnie ,,,(nie zawsze) ,,,cały nos mam zapchany a nic nie zlatuje,,,,czasami w ciagu dnia odsmarkam przezroczysta wydzieline,,,a rano jest zielonkawa.....czuje ze mam gardło zalepione ,,,,,czuje pod łukami podniebnymi cos co mi przeszkadza,,,,nie wiem co robic ,,,
napisał/a: radek07 2014-12-15 22:02
Jak się czujesz na dzień dzisiejszy?
Robiłaś kiedykolwiek wymaz z nosa i gardła?
Masz na coś alergię?