furagina a testy skorne

napisał/a: gattkaa 2014-09-04 07:02
witam, jestem w trakcie testów skórnych, niestety biorę w tej chwili furagninę, czy będzie ten lek miał wpływ na wynik testów, czy powinnam go odstawić? jeśli tak, to ile dni wcześniej? doczytałam gdzieś,że trzeba odstawić leki na alegię, antybiotyki i sterydy w maści. Proszę o odpowiedz,pozdrawiam
napisał/a: Konstans 2014-09-05 12:43
gattkaa napisal(a):witam, jestem w trakcie testów skórnych, niestety biorę w tej chwili furagninę, czy będzie ten lek miał wpływ na wynik testów, czy powinnam go odstawić? jeśli tak, to ile dni wcześniej? doczytałam gdzieś,że trzeba odstawić leki na alegię, antybiotyki i sterydy w maści. Proszę o odpowiedz,pozdrawiam


Witaj,
zasadniczo jeśli zależy Ci na wiarygodności takowych testów to powinnaś odstawić wszystkie leki a zwłaszcza te antyhistaminowe na 4 tyg. przed testami. To wiarygodny czas, by organizm pozbył sie blokerów i sam wytworzył specyficzne dla siebie środowisko.
Pozdrawiam.
napisał/a: jakubek2 2014-09-06 22:03
Tak jak mówi Konstans, ja w swoim przypadku odstawiłam wszystkie leki na miesiąc przed robionymi testami nie licząc tabletek koncepcyjnych, które po prostu muszę brać.