Frashe na powiększenie biustu

napisał/a: buzek 2017-03-16 12:45
Witam. Początkowo zastanawiałam się nad operacją powiekszenia biustu ( nadal biorę ją po części pod uwagę). Z drugiej jednak strony usłyszałam o tym serum.
Proszę o informację czy ktoś stosował i czy kosmetyk daje w powiekszaniu wymierne efekty?
napisał/a: tamisia 2017-03-20 12:25
Wiadomoże taki krem nie da Ci takiego efektu jak operacja niemniej jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona.
Używam tego kosmetyku od dobrych kilku miesięcy, świetnie się wchłania, nawilża ogólnie cud miód orzeszki :); biust zmienił fwygląd - tzn trochę się podniósł. Ogólnie serum jest bardzo wydajne i w porównaniu z ceną i efektami jego stosowania mogę go spokojnie polecić. Stosowała również ten kosmetyk moja siostra będąc w ciąży i po urodzeniu i karmieniu piersią . Normalnie wiele kobiet narzeka na zmniejszenie biustu, jego jędrności. Ona jednak nie narzekała.
napisał/a: amelll 2017-04-04 13:44
Kupuj śmiało. Sama stosuje i jestem bardzo zadowolona. Ogolnie nie jest to kosmetyk tani ale tak bywa z kosmetykami selektywnymi. Na pewno warto !
napisał/a: buzek 2017-04-06 11:37
A możecie mi jeszcze kochane odpisać po jakim czasie widziałyście powiekszeznie ? I ile Wam się biuścik powiększył? :))
napisał/a: amelll 2017-04-07 12:25
Powiem Ci,że już od samego początku byłam z niego zadowolona. Jest delikatne, przyjemne no i ladnie pachnie. Po nałożeniu czułam jakby takie wieksze napięcie skóry. Po tygodniu już bylo widać oznaki ujędrnienia. Ale pełne powiekszenie to jakis miesiąc. No i u mnie powiekszył sie biust o 1 rozmiar. Co jest i tak dużym osiągnięciem biorąc pod uwagę, że jednak jest to jedynie krem.
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2017-07-02 23:26
Ja nie wierze w jakieś specyfiki, herbatki itp na powiększanie biustu. Jedynie chirurg może pomóc i tak sobie poradziłam :) Doktor Lebmas ze szpitala LuxMed Puławska, świetny specjalista - mam teraz piękne piersi i chętnie chodzę w bluzkach z dekoltem.
napisał/a: joasia899 2018-02-01 21:54
Fajnie, że bierzesz pod uwagę operację. Myślę, że możesz stosować serum czy inny podobny kosmetyk, ale raczej po to, by ujędrnić, unieść delikatnie piersi. Takie specyfiki nie są w stanie powiększyć biustu. Mogą go jedynie ujędrnić i wtedy będzie wydawał się delikatnie większy, ale to i tak niemal zerowy efekt w porównaniu z operacją. Zajrzyj tutaj: http://www.piersi.info.pl by dowiedzieć się więcej o operacyjnym powiększaniu biustu.
WendyM
napisał/a: WendyM 2018-02-21 08:31
Dobrze, że bierzesz pod uwagę jeszcze inne rozwiązania, nie tylko operację :) To zależy ile chciałabyś powiększyć piersi. Ja też miałam kompleks, bo moje piersi były nieco klapnięte przez to, że miałam zła dietę i siedziałam non stop w jednym miejscu. Nie chciałam żadnych operacji, więc kupiłam krem Frashe. Składa się z samych naturalnych składników, nie to co większość kosmetyków, np z drogerii. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo faktycznie ujędrnił mi nieco piersi przez co troszkę sie podniosły. Tylko trzeba pamiętać o ćwiczeniach
Kasieńka
napisał/a: Kasieńka 2018-04-03 16:15
hej :) ja też szukałam serum na ujędrnienie piersi po ciąży, stosowałam Ziaję i AA ale okazały się mało wydajne, no i za namową koleżanki postanowiłam kupić coś z wyższej półki i szczerze? Konsystencja kremu nie powala ale za to jest wydajny i działa w taki sposób, że najpierw czuć śmieszne mrowienie a potem jak już się wchłonie to biust jest wyjątkowo sprężysty i miękki. Nie wiem jak to działa ale działa :)
nutka255
napisał/a: nutka255 2018-04-12 09:41
ciekawe jest to co piszesz. Ja też szukam dobrego kremu konkretnie do biustu. Obawiam się tylko, że pod przykrywką super kremu znajdę kolejną maź z chemią i alkoholem.. jaki jest skład tego serum?
supernowa2000
napisał/a: supernowa2000 2018-04-13 10:25
nutka255 napisal(a): ciekawe jest to co piszesz. Ja też szukam dobrego kremu konkretnie do biustu. Obawiam się tylko, że pod przykrywką super kremu znajdę kolejną maź z chemią i alkoholem.. jaki jest skład tego serum?


Frashe zawiera naturalne składniki min. wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków i kofeinę. Nie masz się czym martwić :)
 elka65
napisał/a: elka65 2018-04-18 09:16
Używam od miesiąca. Krem zawiera w sobie naturalne składniki, które pobudzają budowę włókien na piersiach. Serum posiada jeden z moich ulubionych składników: kofeinę, która wzmacnia naczynka i poprawia krążenie. Jednak mógłby być odrobinę tańszy ;) poza tym bez zastrzeżeń.