flegma z krwią

napisał/a: xon18onx 2012-05-02 19:32
Witam
w niedzielę wykrztusilem krew z flegma. Dodam że wcześniej jak i po tym zdarzeniu nigdy nie miałem takiej sytuacji. Co mi może być? Pale papierosy od 5 lat mam także uczucie ciężkich płuc.
Pozdrawiam i proszę o diagnozę.
napisał/a: piotrosiama 2012-05-03 00:21
Jeśli przypadkiem mocno kaszlesz to mogło pęknąć jakieś naczynko i plwocina się zabarwiła . Obserwuj czy zdarzenie się nie powtórzy. To odczucie jak piszesz ciężkich płuc to zapewne masz problem z wzięciem głębszego oddechu ? Koniecznie rzuć papieroski.
napisał/a: xon18onx 2012-05-03 07:17
tak wiem. Przygotowalem się psychicznie na rzucanie papierosów i od dziś próbuje. Takie wrażenie mam jakby to powietrze co mamw w płucach było ciężkie takie i tak jakby płuca mnie bolą minimalnie , bonie jest to ból aż tak bardzo mocny. tylko tak czuje ciężkości w płucach ból taki coś w stylu: wczoraj pracowałem ciężko na roli. I bolą mnie plecy od schylania. To był przykład oczywiście podobnie mam tylko nie boli bardzo jest takie małe uczucie dyskomfortu . Pozdrawiam :
napisał/a: Roman20 2012-05-03 12:19
Ale niema co zwlekać i najlepiej iść do lekarza :) W internecie nikt ci diagnozy nie postawi :)
napisał/a: xon18onx 2012-05-03 12:47
Wiadomo. Od dziś po przygotowaniu próbuje rzuci ćpalenie. Mam nadzieję że mi się uda. Pozdrawiam :) jest to moja kolejna próba rzucania. Wcześniej nie miałem takiego zapału myślę że sama silna wola wystarczy.
napisał/a: Roman20 2012-05-03 13:37
Trzymam za ciebie kciuki paliłem 7 lat rzuciłem w lutym póki co daje rade i nie pale tobie równierz tego zycze :)
napisał/a: xon18onx 2012-05-03 14:07
Dzięki :)
napisał/a: piotrosiama 2012-05-03 15:48
Palisz zaledwie 5 lat więc nie jesteś jeszcze nałogowcem i łatwiej Ci będzie rzucić palonko. Tu na forum jest taki ciekawy temat "Rzucanie palenia a skutki uboczne" - poczytaj i może włączysz się do dyskusji. Życzę powodzenia w postanowieniu.
Pozdrawiam