Fibra Vitale. Warto?

napisał/a: daniell1 2016-07-07 11:22
Witam wszystkich. Czy ktoś miał do czynienia może z blonnikiem Fibra Vitale? Mianowicie od jakiegoś czasu ( no w sumie już od 2-3 lat) mam duże problemy z naprzemiennymi biegunkami i zaparciami. Próbowałem wielu leków ale działaja jedynie na krótki okres . Nie jest to zespół jedlita drażliwego na szczęście. Słyszałem,ze dobre działanie może mieć błonnik.
napisał/a: markietanka 2016-07-08 10:26
Warto. Mozesz spokonie zamawiać. Wadą jest cena ale wydajność to rekompensuje ( jak porównasz sobie preparaty innych firm to mają o wiele niższe objętości). Działanie fajne, nie nastawiaj się oczywiście na natychmiastowe efekty bo trzeba na to pczekać. Sama jestem jednak zadowolona. Przyjmowałam wprawdzie bardziej na odchudzanie ale równiez miałam lekkei zaparcia( ratowałam się wtedy sliwkami). Od kiedy przyjmuję to znikły.
napisał/a: jan.k 2016-07-11 08:37
daniell napisal(a):Witam wszystkich. Czy ktoś miał do czynienia może z blonnikiem Fibra Vitale? Mianowicie od jakiegoś czasu ( no w sumie już od 2-3 lat) mam duże problemy z naprzemiennymi biegunkami i zaparciami. Próbowałem wielu leków ale działaja jedynie na krótki okres . Nie jest to zespół jedlita drażliwego na szczęście. Słyszałem,ze dobre działanie może mieć błonnik.


Jestem zdecydowanie na tak. Biorę od wielu miesięcy ( na początku siosta mi przywoziła z uk bo tam jest to popularne ale teraz kupowałem w polskim sklepie). dobre połaczenie błonnika z ziołami tak wiec efekt jest lepszy niz sam błonnik. Cena moze wydawać sie wysoka ale całe opakowanie to prawie 0,5 kg tak więc wystarcza na bardzo długo . Cena jest niższa niż tabletek tak szumnie reklamowanych w tv.
napisał/a: tamisia 2016-07-12 11:26
Ja wcześniej miałam niesamowity problem z zaparciami. Staraam się odżywiać zdrowo, piłam dużo wody i wszystko na nic. Zaparcia powracały i byly bardzo uciążliwe, Męczyło mnie to. Już myslałam,że wszystko będzie bez sensu i bedę cały czas ratoswała się farmaceutykami ale przecież nie można ich tak często przyjmować. Tak więc wtedy albo miałam zaparcia albo się ze mnie lało. Od czasu jak zaczełam przyjmować Fibra Vitale jest o wiele lepiej.Na natychmiastowy efekt nie ma co się nastawiać bo jednak aby był to przez jakiś czas trzeba to przyjmować. W połaczeniu z dietą jednak daje bardzo dobre działanie.
Nie łamcie się, sama obecnie czuję się o wiele lepiej. Błonnik plus dieta to najlepsze co mogłam zrobić dla zdrowia.
napisał/a: buzek 2016-07-13 11:36
Ja również biorę. Przyznaję sie bez bicia,ze nie miałam do tego przekonania bo wczesnieij próbwoałam masy róznych środków na zaparcia i działały jedynie na chwilę tak wiec nie miałam ochoty brac już kolejnego ale moja mama praktycznie mnie do tego zmusiła i efekt ok. Może nie na poczatku bo tak jak juz tutaj osoba pisała wczesniej trzeba to przez jakiś czas brać aby zoabczyć czy coś działa czy nie. Jakiś czas temu jednak kupiłam sobie już drugie opakowanie. WARTO,
Kalinnel
napisał/a: Kalinnel 2018-03-30 08:25
Zaczęłam pić te zioła niedawno i mam wrażenie, że też czuję się nieco lepiej. Zobaczymy co będzie dalej ale po tylu pozytywnych opiniach jestem spokojna :)
Ingova
napisał/a: Ingova 2019-03-12 11:19
Moim zdaniem warto. Przed piciem Fibra Vitale mialam straszny problem z jelitami i nadmiernymi gazami, od kiedy zaczelam brac problem uspokoil sie praktycznie do zera. Do tego nie wiem czy to jest jakos powiazane, ale paznokcie zrobily mi sie w tym samym czasie o wiele mniej łamliwe.
Dorees
napisał/a: Dorees 2019-10-14 11:17
Jako ze od jakiegos czasu pije ww. ziola to sie wypowiem.

Na plus na pewno zaliczam bardzo duze opakowanie, do tego jest ono wygodne bo ma praktyczne zamkniecie dzieki czemu raczej nie ma szans na np. dostanie sie wilgoci do nasion. Jezeli chodzi o samo dzialanie to jest bardzo widoczne i odczuwalne.

Na minus na pewno leci mozliwosc zamowienia tylko online i nieco cena, ale z drugiej strony za dzialanie jestem w stanie ja wybaczyc.