FETYSZ - BUTY, STOPY

napisał/a: fetyszproblem 2015-03-02 02:11
Witam. Jetem samotnym 29-letnim mężczyzną, którego w szczególny sposób podnieca wąchanie i dotykanie męskich butów. W ostatnim czasie ta pokusa jest coraz silniejsza i coraz częściej szukam okazji, żeby tego dokonać. Najbardziej atrakcyjne są dla mnie sytuacji, gdzie w określonych miejscach (najczęściej w szatniach) mam możliwość pozostania sam na sam i mam możliwość wąchania tych butów. I najbardziej co kręci mnie w tej sytuacj to to, że robię to w ukryciu. Nie są dla mnie atrakcyjne oficjalne spotkania z innym fetyszystą. To właśnie te miejsca, odrobina adrenaliny (nigdy nie wiadomo kto i kiedy wejdzie) są najbardziej podniecające. Oczywiście zwracam też uwagę na rodzaj butów i osoby, do których należą (głównie szukam butów sportowych należących do młodszych mężczyzn). Ostatnio też mam fantazje związane z wąchaniem męskich butów i sytuacjami, kiedy zostaję przez właściciela butów przyłapany. Ten temat coraz bardziej mnie dręczy, coraz częściej muszę sięgać po te buty, żeby się zaspokoić. Jak mogę sobie poradzić z tym problemem. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
napisał/a: Konstans 2015-03-02 11:36
Hej,
jaki masz tak naprawdę problem? ze męskie czy że w ogóle?
czy bardzo Ci to przeszkadza, ze robisz to, co robisz?
Rozumiem, ze jesteś świadomym gejem?
Kobiety Cię (nie)interesują?
Jeśli ten fetysz jest tak silny, ze nad nim nie panujesz, że przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu, że zaburza Ci wizję to trzeba to leczyć.
Fetysz ogolnie nie jest niczym złym. Niemal każdy z nas ma jakies jazdy na danym punkcie ale to nie może przesłaniać normalności. Stanowić może jedynie jakiś drobny ułamek, chwilę, w której cos tym dopełniamy. I dlatego jest to takie przyjemne :)
Ale jeśli specjalnie po to wchodzisz do szatni, bo bez wąchania nie umiesz przetrwac dnia, to wchodzi to już w uzaleznienie :/

i jeszcze jedno - jak bardzo chcesz z tym zerwać ???
Pozdrawiam
napisał/a: owieczka88 2015-03-02 12:54
Faktycznie dziwny i kiepski problem.. może napisz coś więcej o swoich relacjach z kobietą?
jakie one są, lub były? Dlaczego akurat męskie buty?
napisał/a: klinacz 2015-03-11 15:59
Tak jak wyżej zostało wspomniane, jeżeli bez dnia wąchania czy innych czynności nie możesz przetrwać dnia to uzależnienie, ale jeżeli po prostu martwi Cię takie zachowanie/zainteresowanie to nie jest to coś czym powinieneś się przejmować.
Fetysze ma każdy, mniej dziwne lub bardziej.