escherichia coli +3

napisał/a: birgus24 2012-10-18 17:55
Witam od dłuższego czasu mam problemy z gardłem non stop czerwone migdałki ,wyblakłe przekrwione podniebienie i na dodatek jakby gula w gardle , biała zbierająca się flegma i dodatkowo jakby z parę plamek hm na końcówce języka . Mam to już praktycznie około 6 miesięcy do tego dwa powiększone węzły chłonne wielkości przepiórczych jajeczek pod żuchwa tzn przy krtani i parę małych po lewym boku szyi one też towarzyszą mi około pól roku . nie odczuwam bólu ale tak jakby opuchniecie delikatne i dyskomfort . dodatkowo mam powiększone węzły chłonne pachwinowe nigdzie indziej nie mam powiększonych gdyz robiłem usg jamy brzusznej i klatki piersiowej. Czy za powiększenie tych węzłów chłonnych odpowiada zakażenie e.coli ???? Jak skutecznie się tego pozbyć proszę o radę ??? I o wypowiedzenie się na te temat . Dziękuje Krzysztof

Moja morfologia
WBC.=7.8 LYM.=2.4 GRAN.=4.9 LYM% = 31.2 RBC=5.03 HGB=15.2 Gra%=63.5 no ogólnie prawidłowa
LEUKOGRAM Neutrof. suma = 54
Eozynofile = 5
Granul.suma =5
Monocyty= 6
Limfocyty= 35
napisał/a: birgus24 2012-10-18 18:55
załączam swój wymaz
napisał/a: birgus24 2012-10-18 18:58
Morfologia
napisał/a: birgus24 2012-10-19 12:59
Właśnie również odczuwam czasem bóle po lewej stronie jamy brzusznej pod żebrami tak jakby trzustka śledziona , czasem po prawej stronie też jakby wątroba ........... robiłem też USG jamy brzusznej wszystko dobrze , nic nie powiększone, wszystko prawidłowo itp.itd. morfologia też dobra , rozmaz też ............ czy możliwe że te bóle mam od toksyn które tyle czasu wytwarza w moim organiźmie ta pałeczka okrężnicy ?????? Proszę o poradę > Dziękuje i pozdrawiam
napisał/a: mygame24 2013-03-25 13:59
E.coli to poważny problem