escapelle

napisał/a: jpkrk 2015-04-11 13:01
wspolzylam z partnerem w 22 dc(z nocy14/15.03), escapelle zazylam w 23dc (16.03)czyli po ponad 30h od stosunku. Dodam że mam stwierdzone pcos. W trakcie współżycia 3 dzień zażywalam lesine (na wywołanie okresu) po tym czasie odstawiłam . Po 6 dniach dostałam okres dwa dni lub jeden przed planowanym okresem z wzgledu na to ze zazylam tylko trzy tabletki lesine a tak to zazywam ich siedem. Czy mogę być w ciąży? Czy okres ktory dostalam w przed dzien jego spodziewania sie jest faktycznie okresem ? Dodam że okres trwał 5-6 dni tak jak zawsze.obecnie mam 23 dc od ostatniej miesiaczki i zazylam juz 5 tabletek lesine, pozostały mi jeszcze dwie a następnie czekanie na okres.
napisał/a: Gracee 2015-04-12 14:20
Nie wydaje mi się byś była w ciąży, a to dlatego, że tabletka "po" została zażyta w odpowiednim czasie bo do 72 godzin i ponadto okres miałaś taki jak zazwyczaj. Czasem zdarza się, że kobieta w ciąży krwawi w czasie gdy powinna być miesiączka jednak to nie jest "normalna" miesiączka i krwawienie różni się od tego podczas miesiączki.
Miesiączka może się przesunąć o kilka dni zarówno może być szybciej jak i później od planowanej daty jej przyjścia i nie ma w tym nic niepokojącego.