escapelle

napisał/a: monikapol 2014-03-13 11:51
Witam Otóż chodzi o oantykoncepcję awaryjną. ostatnią miesiączkę miałam 14.02.2014 cykle mam 28 -29 dniowe, miesiączka trwa 5-6 dni. w nocy z 3 na 4 marca pękła nam prezerwatywa. 4 marca pobiegłam do ginekologa po recepnę na escapelle. tabletę przyjełam tak o 17 czyli ok 16 godzin po wpadce. miałam jakieś pobolewania w dole brzucha i na tym stanęło. Jak czytam na forach większość dziewczyn po 6 dniach od przyjęcia tabletki ma jakieś krwawienia - u mnie nie występują. czy to oznacza że tabletka nie zadziałała tak jak powinna? już się pogubiłam nie wiem czy podczas tego feralnego stosunku miałam dni płodne czy też nie?, jakie szanse są że tabletka działa?czy istnieją jakieś medyczne dowody na to żę escapelle jest nieskuteczne?
Ps. z testem jeszcze chcę poczekać , może troszkę boję się go zrobić.
dodam jeszcze że od kilku dni odczówam taką suchość w pochwie, a śluz jest bardzo gęsty i biały i szczerze mówiąc mam nadzieję że to na okres.

z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
napisał/a: monikapol 2014-03-14 12:44
Nikt nie ma żadnych doświadczeń z escapelle? Nikt nie chce się wypowiedzieć?umieram ze strachu:(
napisał/a: wikam2 2014-03-14 18:53
http://commed.polki.pl/tabletka-escapelle-vt89642.html

Ponadto :
Uważam, że w czasie stosunku byłaś niepłodna a tabletka zaburzyła teraz po prostu cykl. Po jej przyjęcie nie musisz krwawić, spokojnie :) Testu też na razie nie rób.
napisał/a: monikapol 2014-03-14 19:01
Dziękuję. Za odpowiedz. póki co miesiączki nie mam tylko jakieś pobolewania w dole brzucha. Jeszcze nigdy w życiu z takim utęsknieniem nie czekałam na @
napisał/a: wikam2 2014-03-14 19:08
Rozumiem :)
Ale na serio - spokojnie. Miesiączka w końcu się pojawi.
napisał/a: monikapol 2014-03-14 23:35
Dziękuję za wsparcie i dobre słowo. Mam już córeczkę ma 2 latka i jak na razie niech tak zostanie. Wieczorem dostałam ... To chyba okres pewnie z czasem się rozwinie w sumie pierwszy dzień zawsze jest skąpy. A i przyszła @ jak w zegarku. Co za niesamowite ulga:D pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2014-03-15 10:54
:)))
Trzymaj się ciepło! :)