erytrocyty po raz kolejny w bad

napisał/a: Orsalit200 2013-08-15 14:05
Witam. Od dłuższego czasu mam erytrocyty w moczu. W ciągu ostatniego 1,5 mies. Od sporej ilości poza normę, do nieco mniejszej. Czyli np. w moim lab. norma jest 0-22 to miałam raz 29, raz 18, raz 7, teraz znowu 22 z poniedziałku.
Pozostałe odczyty w normie, poza bakteriami 229 (norma od 500) i leukocytami 7 (norma 1-10). Wcześniej byłam z tym w sumie u 2 nefrologów i żaden nic nie powiedział szczególnego. Ani nic nie zalecił. Ponieważ miałam od dłuższego biegunki (podejrzenie o wrazliwe jelito) więc jedna lekarka powiedziała, że to od tego. Ostatnio biorę leki na jelita i jest z tym nieco lepiej ale zrobiłam to bad moczu i znowu własnie to samo. Miałam robione usg jamy brzusznej z 3 tyg temu u dobrego radiloga i na pewno nie mam kamieni,nerki prawidłowe, reszta usg również w normie.Martwi mnie to, internistka zlała, a obie nefrolożki w sumie nic nie powiedziały szczególnego na ten temat. Robiłam też niedawno morfologię krwi z rozmazem, poza niższymi neutrofilami wszystko w normie. W sumie często łapię infekcje pęchęrza ale czy to może być od tego? Trochę wątpię..ale sama nie wiem co zrobić. Pozdrawiam.
napisał/a: delinka79 2013-08-17 10:10
mysle ze robisz z igly widly widze ze tylko raz wynik byl od normy i to niewiele poza tym podajesz zakresy swoich wynikow ktore mieszcza sie w normie wiec nie ma o czym mowic