Epilepsja-coraz wieksze luki w pamieci

napisał/a: okazZdrowia 2013-06-23 15:08
Na Padaczke choruje juz od 5 roku zycia.lekarzom nie udalo sie stwierdzic z jakiego powodu powstala,choc ojciec na nia tez chorowal ale zostal wyleczony,podobono lekami naturalni,ale ja nie o tym.
mam teraz 33 lata i coraz wieksze problemy z pamiecia,najwiecej zapominam rzeczy ktore mam zrobic za chwile,bo np.mam zamknac mieszkanie po wyjscu do pracy.to sie zdarza na szczescie rzadko ale jednak.2-3 w roku zgubie portfel z cala zawartoscia pieniedzy i dokumentow juz nie mowie o caly problemie ich wyrabiania.w latach szkolnych nauka tez mi szla ciezko choc rodzice mnie pilnowali ale i tak mimo wszystko musialem powtarzac rok.teraz w droslym zyciu zawodowym tez czesto zdarza sie mi zapomniec tam jakis obowiazkow w pracy.
Epilepcje lacze z problemami z pamiecia,dlatego ze wielu epileptykow ma problem z pamiecia.
Ostatni atak poadaczkowy mialem w wieku 16 lat.bylo ich moze z 5.czy to wystarcza by uszkodzic mozg w tym obszarze problemu?
Wogole da sie jakos zaradzic mojemu problemowi?czy to juz bedzie coraz gorzej?
moje leczenie padaczki to Neurotop 300 mg retard
rano jedna tab.
wieczorem 2 +witam b6
napisał/a: okazZdrowia 2014-11-19 21:21
Chcialem dodac ze po wizycie u neurolga pani doktor powiedziala mi ze nie moze mi przepisac lekow na poprawe pamieci bo one pobudzaja aktywnosc mozgu a to moze prowadzic do atakow padaczkowych:(
napisał/a: karolajn911 2014-11-25 19:21
Popytaj o neurochirurgiczne usuniecie padaczki.
Oczywiście najlepiej neurochirurga.
napisał/a: okazZdrowia 2016-04-25 23:33
Chyba bym nie zaryzykowal,Lekarze sa rozni i rozne maja doswiadczenia.A nigdy nie wiadomo do jakiego sie trafi.Z drugiej strony sa osoby ktore maja ataki po kilka na dzien wiec to moze dla nich jest taki zabieg.Ja ostani atak mialem 20 lat temu.Ale to nie zmienia faktu problemu z pamiecia