Eozynofile- morfologia- pasozyty czy alergia ?zawroty glowy

napisał/a: mili8989 2015-02-07 03:44
Witam, od ponad miesiaca cierpie na zawroty glowy, szybsza akcje serca- stalam sie bardzo lekliwa- zrobilam holter- wykazal tachykardie zatokowa, podobno na tle nerwowym...zrobilam badania krwi- morfologie-27 grudnia, ktora wygladala nastepujaco( zdjecia zalaczam ponizej ) lekarz przepisal mi lek na pasozyty- jednorazowy, zazylam go 30 stycznia i 2 stycznia powtorzylam badania , ktorych zdjecie tez dodaje.
Dziwi mnie bardzo, ze w pierwszym badaniu wyszla podwyzszona ilosc eozynofilii natomiast w drugim byly juz w normie..nie wiem czy to efekt leku przeciw pasozytom, jednak po 5 dniach 7 stycznia ponownie wyszly podwyzszone eozynofile...skojarzylam to z tym, ze w dni poprzedzajace badania na ktorych wyszla zwiekszona ilosc eozynofili bralam neosine... bylo tak i przed 27 stycznia i przed 7 stycznia, neosinu nie bralam w okresie od 29 grudnia do 3 stycznia- czy to mozliwe ze to byla alergia na ten lek ?
chcialam dodac, ze w dniu wykonania badania w ktorym eozynofile wyszly w normie ja odczuwalam nadal dolegliwosci, ktore lekarz przypisuje nerwicy lekowej...bardzo prosze kogos kto ma chwile i dobra wole aby przyjrzal sie tym wynikom i napisal swoje zdanie bede bardzo wdzieczna za kazda pomoc i wskazowke!
naczytalam sie, ze pchly przenosza tasiemca psiego, a moj kot pare miesiecy temu mial duzo pchel, czesto nawet w kubku trafialam na pchle;/ boje sie, ze jakas moglam polknac - ogolnie zaczynam juz panikowac. prosze o jakiekolwiek informacje! dziekuje
napisał/a: mili8989 2015-02-07 03:48
nie moglam dodac kolejnych badan te sa z 2 stycznia..tak jak pisalam tu eozynofile sa w normie, a 7 stycznia ponownie byly podwyzszone
napisał/a: mili8989 2015-02-10 14:56
czy ktos moglby pomoc ??
napisał/a: mili8989 2015-02-20 19:04
dodatkowo mialam teraz badana Ferrytyne ktora wynosi 11 (norma od 10 do 250) czy to oznacza anemie ??