endoproteza stawu skokowego

napisał/a: Ariska 2007-06-07 17:40
muszę mieć zabieg-jak w temacie-powiedzcie proszę gdzie najlepiej go wykonać.Polećcie mi jakąś klinikę-może być prywatna, ale nie koniecznie.Mieszkam na śląsku ale miejsce w której jest dobra klinika jest obojętne.Proszę ,pomóżcie ! ból jest okropny . Pozdrawiam
napisał/a: kryspin1 2007-07-20 10:24
Witam ja czekam w kolejce w szpitalu w Piekarach Śląskich, (Jakieś niecałe 3 lata). Na prywatą klinikę mnie nie stać. Jest takowa w Żorach "SPORT KLINIKA" pytałem o koszty humm no i mnie na to nie stać.

tu znajdziesz troche informacji jak masz kasę to ci to pomoże.

http://www.sophienklinik.pl/endoproteza ... owego.html

Ja niestety będę nadal cekał a bli i boli.

[ Dodano: 2007-08-20, 09:35 ]
Witaj nic nie dajesz znać czy coś załatwiłaś. Chciałby wiedzieć wszystko na ten temat. Bo mnie to i tak czek. Ostatnio lekarze mówią tylko o usztywnieniu. Może na tym forum ktoś mi podpowie czy warto jeszcze czekać w bólach na endoprotezę czy poddać się usztywnieniu tego stawu .
Ostatnio zauważyłem duży przyrost tkanki kostnej w obrysie stawu skokowego i zwiększony ból
Nie mam żadnego sponsora.
Tak więc pozostaje mi tylko zapytać o poradę jak to jest z usztywnionym stawem skokowym.
napisał/a: baska19806 2009-08-18 20:13
WITAJCIE JA TAKZE MAM MNIEC ROBIONA ENDOPROTEZA STAWU SKOKOWEGO CHCIELI NAJPIERW USZTYWNIC CAŁKOWICIE STAW SKOKOWY ALE STWIERDZILI ZE SPRUBUJA Z ENDOPROTEZA I CZEKAŁAM TYLKO MIESIAC NA ZABIEG WIEC MI SIE JAKOS UDAŁO
napisał/a: kryspin1 2009-09-05 17:35
Witam ja jestem po operacji od 2 kwietnia. I po rehabilitacji w GCR Repty. Niestety, kule są nadal moim nieodłącznym pomocnikiem. Nie jest tak różowo jak myślałem. Możliwe że trzeba jeszcze czasu.

ps. miałaś czy masz mieć? Bo to duża różnica. U mnie trwała około pięciu lat.
pozdrawiam.
napisał/a: kogeneracja 2010-01-27 15:10
Witam
Mam problem ze stawem skokowym chcialbym sie skontaktowac z kryspinem
tel 601870027 e mail janusz.nestorowicz@pnet.pl
napisał/a: Jagoda11 2011-03-12 18:21
Witam,
Również chciałabym się skontaktowac z Kryspinem (anna_osiecka@hotmail.com). Od lat choruję na RZS i mam duży problem ze stawem skokowym. Rozważam wstawienie endoprotezy ale mam wiele pytań i wątpliwości. Chciałabym porozmawiac na ten temat.
napisał/a: Romwojtk 2013-07-15 06:21
Roman
Przed siedmioma laty miałem wstawioną totalną endoprotezę stawu skokowego. W stawie nastąpiły zmiany pourazowe i kwalifikował się do usztywnienia .jednak zaproponowano mi implant. Zabiegu dokonano w Centrum Rehabilitacji im. prof.M.Weissa "STOCER". Konstancin-Jeziorna ul. Wierzejewskiego 12. Przy zastosowaniu znieczulenia zabieg był absolutnie bezbolesny. Po zabiegu nie było żadnych powikłań. Po dwóch miesiącach odrzuciłem kule. W moim przypadku wynik przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.
napisał/a: magdahej 2014-06-20 17:46
Dzień dobry, szukam osoby, która ma endoprotezę stawu skokowego i jest w miarę młoda, tj... bardzo boję się operacji i chciałabym zadać kilka pytań, mam 21 lat. Jeśli ktoś mógłby pomóc to proszę o kontakt gg: 8280065