Endometrium-objawy

napisał/a: dosia006311 2010-11-16 14:12
Parę lat temu stwierdzono u mnie endometrium macicy...specjalnie nie odczuwałam żadnych dziwnych problemów.To że często byłam zmęczona,często miałam stany depresyjne przypisywałam innym życiowym przyczynom.Zaczęło się wszystko od tej wiosny, gdy zachorowałam na ciężka grypę.Zaczęły mi się jakieś dziwne sensacje zdrowotne.....Zaczęłam zachowywać sie jak babcia....ciągle zimno mi było w plecy,nisko na kręgosłupie,zimne dreszcze lub poty niesamowite,nie mogło mi być za ciepło ,ponieważ zaraz miałam problemy z oddychaniem,bolał mnie nos jakby mi w środku puchło,przeszkadzało ciepłe powietrze np płynące z kaloryfera a nawet z czajnika....do tego dochodziły jakieś problemy w okolicy gardła krtani....ucisk,jakieś ciągniecie.....W okresie grypy było to nasilone,ale potem powtarzało się to co jakiś czas w lżejszym stopniu.Wyleczenie tej grypy trwało około miesiąca.Już wtedy szukałam przyczyny stanu mojego zdrowia i zaczęłam się skłaniać do zlej gospodarki moimi hormonami......?Teraz znów jestem przeziębiona...trwa to cztery tygodnie....sensacje powróciły....Czuję się ciągle tak jakbym była w początkowej fazie choroby....dreszcze poty...ile to może trwać......Ostatnio zrobiłam usg macicy i okazało się ze znów jest pogrubiona 3,3mm.Czy ktoś może ma podobne objawy i może mi coś podpowiedzieć .....zaczyna mi brakować cierpliwości.Dosia Hormony tarczycy mam w normie.....zresztą jak i inne podstawowe wyniki