Endometrioza

napisał/a: MisikowatyPL 2011-06-16 23:30
Witam wszystkich...

Jestem facetem ale mam taki problem ze swoja dziewczyną mimo że rozmawiamy dużo itd.. to czuje ze ona czegoś mi nie mówi.. i może się czegoś do wiem tu na forum medycznym...


Więc moja dziewczyna skończyła 22 lata w tym roku nie dawno i od urodzenia nie miała okresu... była chora na endometriozę i przez to straciła jeden jajnik i macice... a co za tym idzie nie może mieć dzieci... Od kiedy dowiedziała się o tym ze nigdy nie będzie mogła mieć to ma dola.. chociaż operacje przeszła wieku 15/16 roku życia. i już pogodziła się z tym to nadal jeszcze jest taki mały problem odczuwa bóle pod czas stosunku... co mnie zaskoczyło bo na początku było ok nie czuła bólu a do tego dostała orgazm tryskający mało kobiet go dostaje... i po ponad 4 miesiącach zaczyna ja boleć każdy stosunek.. dziwne dal mnie to jest bo twierdzi ze była u ginekologa i powiedział ze jest ok... i tu nie wiem czy to wina tego ze się denerwuję czy po prostu tak już ma po tej chorobie... Jestem naprawdę delikatny podchodzę do niej spokojnie z uśmiechem:) i robię wszystko aby się nie spinała tak bardzo... są zawsze długie zabawy aby była podniecona itp.. jak to przed stosunkiem i nic więc moje pytanie brzmi czy kobiety po takiej chorobie są wstanie kiedyś kochać się normalnie.. czy ten ból podczas stosunku zawszę będzie czy jednak ustąpi.. i jakich środków najlepiej stosować aby pochwa nie była sucha bo chwila przerwy i robi się sucha.. Przez to że moja dziewczyna nie może kochać się jak inne robi się drażliwa nerwowa a do tego chłodna... taka bez uczuć..