encorton

napisał/a: denatka16 2011-06-28 14:37
witam
byłam wczoraj u mojego lekarza rodzinnego i stwierdził u mnie zapalenie oskrzeli. przepisał mi unidox na 10 dni, flavamed i własnie encorton.
biore ten encorton rano, wczoraj było mi cały dzień nie dobrze, mdliło mnie, a dzisiaj po przyjeciu leku wymiotowałam:( czy powinnam nadal przyjmowac ten lek czy go odstawic?? dlaczego tak na niego reaguje?? prosze o odpowidz.
napisał/a: piotrosiama 2011-06-28 14:55
Witam - ja po encortonie mam jak to określam wewnętrzną trzęsionkę i więcej sobie tego leku nie dałam wcisnąć. Mam nadzieję że nie bierzesz go na czczo. Jak masz możliwość to skonsultuj się z lekarzem.
pozdr.
napisał/a: alchemik1 2011-06-28 16:36
denatka16 napisal(a):witam
byłam wczoraj u mojego lekarza rodzinnego i stwierdził u mnie zapalenie oskrzeli. przepisał mi unidox na 10 dni, flavamed i własnie encorton.
biore ten encorton rano, wczoraj było mi cały dzień nie dobrze, mdliło mnie, a dzisiaj po przyjeciu leku wymiotowałam:( czy powinnam nadal przyjmowac ten lek czy go odstawic?? dlaczego tak na niego reaguje?? prosze o odpowidz.



Encorton ma prawo nie być tolerowany, proponuję udać się do lekarza w celu przepisania innego leku. W stanie zapalnym oskrzeli zdecydowanie lepszy jest syrop zawierający fensiprid (np.Pulneo).
napisał/a: Shania 2011-07-21 13:36
Moja siostra była leczona dużą dawką encortonu. Z tego, co się orientuję przy leczeniu zapalenie oskrzeli nie jest konieczne to świństwo. Po nim dzieją się naprawdę różne rzeczy. Dziwne widzenie i niezdrowe tycie, takie jak u sportowców, będacych na środkach dopingujacych. Pewnie poszłabym do innego lekarza........