Ekstremalne sytuacje, czy jest ryzyko?

napisał/a: osmalk 2016-10-29 10:01
Zadaję to pytanie, ponieważ wczoraj po pettingu z moim partnerem (po kilku godzinach) na majtkach miałam plamienie - czerwonobrązowe. Jestem tydzień przed okresem. Zmartwiona wpisałam w przeglądarkę co takie plamienie może oznaczać, okazało się - plamienie implantacyjne. Wiem, to głupie,ale przejęłam się. Seksu nie uprawiam, plamienia po naszych "zabawach" nigdy mi się chyba nie zdarzały. Myślę że jednak mogły być takie sytuacje jakby "ekstremalne" kiedy jakimś cudem mogło do ciąży dojść. Np. gdy końcówka penisa mojego partnera dotknęła mojego ujścia pochwy (nie było wytrysku w trakcie ani przed dotknięciem, ale mój mężczyzna wydziela czasami preejakulat), partner po wytrysku na dłonie i wytarciu ich w ręcznik dotykał nimi wejścia mojej pochwy, pamiętam też że raz korzystając z toalety i wycierając się po oddaniu moczu papierem, poczułam że on jest mokry, i to dość mocno. Nawet poczułam mokre krople na dłoni (mógł to być równie dobrze mocz, wiem). Oczywiście w obliczu mojego przekopywania internetu pierwsza moja myśl teraz, że to była sperma (np. mojego brata..). Możliwe, że gadam głupoty i moje obawy są bezpodstawne ale co o tym myślicie? Czy mogę być w ciąży? Nakręciłam się aż za bardzo i potrzebuję zdrowego i obiektywnego spojrzenia.. Oczywiście opisane sytuacje które uznałam za "ekstremalne" i ryzykowne miały miejsce w dni płodne.
napisał/a: wikam2 2016-11-01 10:48
Jeśli nasienie zostanie umieszczone przy wejściu do pochwy (nasienie, preejakulat " swieży" - taki co ledwo ujrzał światło dzienne :P) to tak ciąża jest możliwa. Tyle, że raczej w takich sytuacjach nie spotykana ;) Póki co spokojnie...ale na przyszłość niechże penis z preejakulatem trzyma się od pochwy z daleka ;)
A tu o preejakulacie;
http://commed.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882