Egzema

napisał/a: maciek36.1985 2013-01-20 19:43
Od kilku miesięcy stosuję maść egzema1 na egzemę dłoni i jestem bardzo zadowolony, ale nie jestem oryginalny, bo na tym forum jest bardzo dużo takich wpisów. Chciałbym dodać informację, że ta maść u mnie działa również na łuszczycę, na początku zrobiłem próbkę na kilku plamkach łuszczycy i nastąpiło całkowite cofnięcie objawów, teraz smaruję wszystkie zmiany łuszczycowe i wszystkie plamy znikają po około 7-8 tygodniach smarowania, nie ma po nich śladu. Jeżeli macie Państwo jakieś doświadczenia ze stosowania tej maści na łuszczycę dajcie znać. Pozdrawiam Maciek
napisał/a: sofia582 2013-02-09 15:51
Należę do tych nieszczęśliwców co dokuczają im różne dolegliwości, miedzy innymi egzema i łuszczyca, egzemę leczyłam różnymi preparatami i nie będę się rozwodziła jakimi bo szkoda pisania, maści, kremy, zioła, sterydy itp, pomógł mi krem egzema1, który używam od prawie roku, ale nie o tym chciałam pisać, w poprzedniej wypowiedzi ktoś napisał, że ta maść egzema1 pomaga mu w łuszczycy, no cóż na łuszczycę stosowałam różności, dermasisa , drmichaelsa, michaelsa, kartalin ,cocoisem, DELATAR, PSORISAN, Citopsor. z różnym skutkiem, ten wpis zmobilizował mnie do tej wypowiedzi, sądziłam, że tylko ja tak eksperymentuję, od pół roku na łuszczycę stosuję krem egzema1 i jego działanie jest zadawalające, wiem, że na każdego działa inaczej i nie ma złotego środka, ale myślę, że warto spróbować. Zofia
napisał/a: marko1985 2013-08-13 18:24
hejka tak jak obiecałem co jakiś czas będę relacjonował moją walkę z "paskudztwem" egzemą i tak przez kilka a nawet kilkanaście miesięcy stosowałem egzema1 i wyleczyłem egzemę, a w zasadzie tak myślałem bo wszystkie objawy zniknęły, i niestety przestałem smarować i egzema wróciła, zacząłem smarować znowu i objawy zniknęły, więc moja rada albo smarować cały czas albo szukać czegoś innego. pozdro i do napisania za jakiś czas.
napisał/a: modjaa 2013-09-06 13:18
Witam.Ja co prawda nie mam takich problemów ale chętnie Wam wszystkim powiem,że KRZEM i jeszcze raz KRZEM zażywajcie a wszystko Wam zniknie ze skóry tylko bądźcie cierpliwi.Kliknęło mi się przez przypadek tutaj bo jestem na forum ale z innego powodu.Skoro tak niechcący się znalazłam tu i przeczytałam tylko pierwszy post u góry to wiedziałam,że muszę Wam to napisać.Jest taki preparat w aptekach jak Maxi Krzem i ma dużą zawartość pędów bambusa (a to właśnie w pędach bambusa jest dużo krzemu!).Ja łykałam i łykam to na włosy i paznokcie ale widzę też jak wspaniale działa na skórę.Jeśli się zagłębicie w temat krzemu jaką pełni rolę w organiźmie człowieka to aż nie uwierzycie ile chorób jest właśnie z jego braku.
Ten Maxi Krzem to naprawdę goi wszystko co jest na skórze nie tak,on tak jakby chłonie ten cały "syf" bo krzem to tak jak piasek- chłonie.To tak przy okazji,że się tu niechcący znalazłam.Wiem,że na łuszczycę i egzemę jest też taki balsam krzemowy i ludzie się tym smarują,a można też krzem połykać taki w żelu,opisywała to jedna dziewczyna na innym forum,że jej taki profesor zalecił by ten krzem w żelu przyjmowała doustnie i o dziwo egzema zeszła.Pozdrawiam
napisał/a: mpire 2017-03-06 21:56
Na egzemę dobrze działają metody naturalne. Sama, poza nimi stosuje dermokosmetyki "dr. Michaels", które zamiast sterydów, mają substancje organiczne, a mimo to są bardzo skuteczne.