dzwonienie i tkliwość w uszach na skutek uderzenia

napisał/a: uzytkownik89 2014-01-27 16:45
witam, mam wielki problem otóż jakieś półtora miesiąca temu "otrzymałem" mocny cios z otwartej ręki w lewe ucho, efektem była perforacja błony bębenkowej- od razu wizyty prywatne u laryngologa- niedawno błona się zasklepiła- powstał strupek dostałem przepisane krople cerumex oraz otoargent, ( z początku dostałem antybiotyk oraz krople do ucha, kolejne wizyty to inne krople do uszów i mówienie mi, że ten szum minie jak się błona zasklepi) lecz jednak piskliwy dźwięk w uszach został... nie można z tym żyć... natomiast w prawych uchu odczuwam tzw. tykanie jakby w rytm tętna i ogólnie to ucho jest tkliwe i miałem problem ze słyszeniem niskich tonów na to ucho... lekarz mówi bym się tym nie przejmował, że mi się wydaję, ale ja to czuję... mam wielki dyskomfort, nie mogę się skoncentrować, żyć normalnie, o poczytaniu książki w ciszy i koncentracji nie ma mowy, denerwuje mnie to i irytuje bo nie mogę normalnie funkcjonować... minęło prawie dwa miesiące a tu nic nie pomogło... bardzo proszę o pomoc czy są jakieś badania które mogą znaleźć przyczynę bo to jest nie do zniesienia i gdzie szukać pomocy... te krople nic naprawdę mi nie pomagają, pisk nasila się nocą- uniemożliwia zaśnięcie... czy mogłem doznać nieodwracalnego urazu akustycznego? niby słyszę na to ucho, ale czuję się dziwnie i jak coś głośniej powiem mam uczucie w swoich uszach że mi coś tam dzwoni... pozdrawiam i bardzo proszę o jakąś poradę, może nie laryngolog a jakiś inny specjalista może mi pomóc, naprawdę czuję niemoc z tym problemem...
napisał/a: madziulax93 2014-09-01 00:32
Znam ten bol, mam podbne dolegliwosci, szum, pstrykanie w uszach po upadku z quada. Laryngolog nic nie widzi i do neurologa wysylaja, ktore pewnie nic nie znajdzie, a jzsiac nie moge ani sie uczyc bo ten cholerny szum slysze, jedyne wyjscie to radio cicho wlaczac na noc zeby jakjos ramto zagluszyc, ale nie chce tak ciagle zyc!
napisał/a: wikam2 2014-09-01 08:42
Patrzymy na daty postów!
napisał/a: madziulax93 2014-09-02 00:10
To nie znaczy ze ktos za jakis czas o podobnym problemie nie znajdzie tego forum i nie bd mogl poczytac o ludziach, ktorzy juz to mieli!