Dziwny stan na drugi dzień po alkoholu

napisał/a: netpol 2017-07-15 10:00
Witam. Od dłuższego mam ten sam powtarzający się problem. Mianowicie po każdej imprezce gdzie wypiję sporą ilość alkoholu pojawiają się dziwne stany dzień po. Załóżmy, że imprezka trwa do północy, idę spać , wstaję rano i rano jest ok jak każdy normalny człowiek mam kaca ale jadę do pracy głowa boli wiadomo ale to jest normalne. Problem pojawia się około godziny 14 jak już puszcza chyba całkowicie ( z tym, że rano też nie czuję już alkoholu w organizmie) pojawia się bardzo duże powiększenie objętości brzucha, tak jak by chciał pęknąć, niezależnie czy coś zjem czy nie, nie wygląda to na wzdęcia, nic się tam nie rusza nie przelewa jakby całkowicie zatrzymała się cała perystaltyka, utrudnia to bardzo oddychanie, jest takie wrażenie w głowie jakby krew napływała, nie można usiedzieć w miejscu z obawy ze coś się stanie, jakby to miał być już koniec jakieś zemdlenie, takie uczucie jakby się serce miało zatrzymać jakby nie dawało rady, delikatne sztywnienie i pocenie się rąk ale najgorszy ten brzuch jakby miało rozsadzić. Czyli to już nie są normalne objawy kaca. Nie spotkałem jeszcze kogoś kto by miał tak samo dlatego piszę na tym forum. Wszyscy po tej samej imprezie mają normalnego kaca ale im przechodzi. A ja myślę że zaraz umrę chociaż nie chce na drugi dzień pić to nie ma innego wyjścia, jak się zaczyna takie coś dziać jestem zmuszony wręcz wypić setkę lub piwo i co najciekawsze te objawy przechodzą, wieczorem to samo i dopiero po następnej nocy jest dobrze. Piszę też dlatego ponieważ nie chce walić klina za każdym razem i czy jest na to jakiś sposób. Czy może ktoś ma tak samo. Inni piją ode mnie gdy jesteśmy nawet razem dwa razy więcej i do rana a na drugi dzień mogą normalnie przechodzić kaca i trzeźwieć i dodam ze piją częściej ode mnie. Nie jestem alkoholikiem piję przeciętnie jak każdy mam 30 lat takie objawy mam od 4 lat wcześniej było normalnie. Może ma ktoś tak samo i jakiś pomysł co zrobić zeby nie walic tej sety na drugi dzień skoro po niej przechodzi to może po czymś innym też powinno, może cukier???? czy to związane z jakąś chorobą??? badanie wszystkie w normie krew usg ekg gastro kolono itd. Chyba nawet alkoholicy się tak nie czują. Co może być przyczyną?? i proszę nie pisać jesteś alkoholikiem, nie pij w ogóle pij mleko itd. kiedyś było ok i wszystko jest dla ludzi. Proszę o pomoc tylko tych którzy mają jakąś wiedze. Pozdrawiam
napisał/a: Andzrej 2017-07-15 15:26
http://www.sfd.pl/Dlaczego_kulturystyka_i_alkohol_nie_id%C4%85_w_parze_-t739819.html

Spróbuj rad z tej strony. Wypicie dwóch litrów wody widzę mało realne. Jak nie chcesz mieć problemów z wątrobą to bym uznał to za sygnał ostrzegawczy organizmu. Zwiększ spożycie owoców zawierających witaminę C.