Dziwny śluz, brak miesiączki

napisał/a: duska49 2013-12-18 15:20
Witam, na wstępie proszę o wyrozumiałość.
W poprzednim cyklu mialo miejsce zblizenie, krotkie, niezakończone wytryskiem w srodku. Wtedy zrobilam test i za chwile przyszla miesiaczka. Wygladala wlasciwie normalnie. Bol piersi minal. Teraz mam nowy cykl. Moje cykle trwaja okolo 26 dni. Dziś mam 29 dc, miesiaczki brak. Nie bolą mnie piersi (a tak zazwyczaj jest). W trakcie tego cyklu nie bylo zadnego zblizenia. Mimo to dla pewnosci zrobilam 2 testy, jeden 2 dni temu popoludniu, drugi dzis od razu po wstaniu, oba wyszly negatywne. Moj sluz jest przezroczysty, moze troche bialawy, troche rozciagliwy, w kazdym razie mam uczucie 'mokrosci'. O co moze chodzic? Czy jest mozliwe zeby to byla ciaza?
napisał/a: Gracee 2013-12-20 21:20
Po tak długim czasie test by wykrył ewentualną ciążę. Po prostu cykl Ci się wydłuża i tyle. Nic złego i niepokojącego się nie dzieje.
napisał/a: duska49 2013-12-24 11:27
Niby tak ale teraz wydawalo mi sie ze jest owulacja bo sluz plodny, otwarta miekka szyjka macicy.. testy owulacyjne dodatnie. A dzis, gdzie jestem kilka dni po tej 'owulacji' mam sluz plodny i zamknieta szyjke. Czy to moze oznaczac ciaze?
napisał/a: Gracee 2013-12-26 21:16
W czasie ostatniego cyklu nie było zbliżenia, wykonałaś dwa testy owulacyjne, wcześniej była miesiączka oraz PMS ustąpił w takim razie ciąży nie ma. W ciąży mimo krwawienia tzw. PMS nie ustępuje.
napisał/a: loltka 2013-12-27 11:34
to raczej nie jest ciąża. może rozregulowal ci się cykl