Dziwny 'Samo Wytrysk'.

napisał/a: S123S 2015-07-24 18:14
Witam. Mam 14.5 lat. Od jakiś 3 dni męczy mnie, jak dla mnie nietypowa rzecz. Mianowicie podczas normalnego czy to siedzenia, leżenia, albo stania mój penis wydziela coś co raczej spermą nie jest, ale natomiast jest biało-żółtawe. Co to jest i czy mam się martwić o swoje zdrowie?
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-08-20 06:21
Jeżeli to jest przezroczyste to raczej płyn preejakulacyjny, inny kolor może świadczyć o jakieś infekcji.
napisał/a: Stefenn 2015-10-12 20:48
Jestem dojrzałym facetem i nigdy nie miałem problemu z przedwczesnym wytryskiem choć nie byłem jakimś długodystansowcem .Otóż od dawna chodzę na masaż ze względu na dolegliwości związane z skrzywieniem kręgosłupa a ostatnie korzystam też z masażu nóg (czuję jakoś ociężałość)I pewnego razu po 20 min masażu nogi, masażysta masował mi wewnętrzne stronę uda(moim odczuciu zbyt intensywnie i wydłużając w czasie)poczułem podniecenie i za chwile jądra
moje podciągnęły się i wyczułem że za chwilę trysnę,uniosłem biodra aby nie doszło do wytrysku ale było za późno. Masażysta zapytał się ,co jakiś skurcz? Nie, ale zapewne wiedział co było bo już drugiej nogi tak długo nie masował.
Następnym razem poszedłem do innego masażysty i ku memu zdziwieniu ,pomasował mi trochę plecy i przeszedł do nóg .Kilka ruchów po nogach ,a ja już czuje że bez zwodu już pulsuje i dochodzi do wytrysku .Zaznaczam że w obu przypadkach nie byłem na głodzie bo trzydniowy brak seksu trudno uważać za głód. Zaznaczam że ani pierwszy ani drugi masaż nie byli masażami erotycznymi i nie dotyczyli miejsc intymnych..Obawiam się iść na kolejny masaż bo będzie to samo i nie czuje się z tym komfortowo. Czy ja jestem jakiś chory,czy takie sytuacje się zdarzają?
napisał/a: Stefenn 2016-11-11 13:13
Czy ktoś mi odpowie na pytanie jak w powyższym poście Sytuacja się powtarza przy następnych masażach.
napisał/a: znachorka23 2017-01-29 13:48
Prawdopodobnie jesteś gejem.
napisał/a: wikam2 2017-01-30 00:23
masaż zdrowotny etc. podnieca tylko gejów?