dziwny. rozrywajacy ból macicy

napisał/a: angella2 2009-08-18 01:00
Witam!
jestem bardzo zaniepokojona moim stanem, dlatego wdzięczna byłabym za jakieś porady, przypuszczenia, odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie uprawiac seksu z moim partnerem - powodem jest przeszywający ból wewnątrz macicy. Czuję jakby członek rozrywał, przedzierał się przez coś, co jest dla niego za małe... kiedy mój partner jest we mnie, odnoszę wrażenie, jakby ścianki mojej macicy były opuchnięte, nienaturalnie duże - nigdy wcześniej nie odczuwałam niczego podobnego.
próbując palcem zorientowac się czy rzeczywiscie tak jest okazało się, że chyba tak... wydaje mi się, że jest tam mniej miejsca, niż było kiedyś.
Zażywam tabletki antykoncepcyjne (yaz) i wg 'schematu' krwawienie menstruacyjne powinno było skończyc mi się wczoraj, jednak nadal trwa i jest nadzwyczajne obfite.
Wydaje mi się istotne, że w maju miałam operację skrócenia wewnętrznej wargi sromowej - czy mozliwe jest, że po zagojeniu rana uległa jeszcze jakiemus zniszczeniu i w konsekwencji tego, czuje sie tak, jak opisalam wyzej?
W chwili obecnej mam 18lat, natomiast w wieku 15 lat wykryto u mnie torbiel jajnika, która została wyleczona lekami hormonalnymi. Na początku tego roku okazało się, że mój jajnik był, według ginekologa, trochę za duży (dwa razy większy od drugiego), to jednak też zostało rozwiązane za pomocą hormonów.
Byłam szczepiona na raka szyjki macicy.
podaje takie szczegóły, bo sama już nie wiem co myslec i co może byc istotne...
Ból nie kończy sie na próbie stosunku, a odczuwalny jest dłuższy czas po(w tym miesiacu towarzyszył też wkładaniu tampona...).