Dziwny problem ze wzdęciami

napisał/a: xpawelx 2007-10-04 10:29
Mam problem już od ponad roku. Mam częste wzdęcia, zwłaszcza po zjedzeniu czegoś pikantnego, ciężko strawnego a nawet po wypiciu alkoholu. Jeżeli bardzo przesadzę z jedzeniem lub piciem czegoś takiego to robi się z tego coś w rodzaju niestrawności o dziwnym przebiegu: przez dzień lub pół dnia mam wrażenie że pokarm zalega mi w żołądku, nie mogę nic zjeść bo jestem pełny i po tym czasie nagle wszystko rusza, czyli przelewanie się w żołądku potężne wzdęcia i biegunka a gdy wszystko się wypróżni wraca do normy (prawie do normy). Nawet staram się trzymać dietę i to nie pomaga bo nadal mam wzdęcia. Byłem u lekarzy nie jeden raz i żadne leki rozkurczowe jakie mi proponowali np: duspatinrettard. czy jakieś przeciwko wzdęciom nie pomagają. Brałem espumisan i to też nie pomaga prawie wcale:( Pomocy bo już nie mam siły z tymi dolegliwościami. Proszę napiszcie o co może chodzić i co próbować

[ Dodano: 2007-10-04, 22:46 ]
A może ktoś leczył się z podobnego problemu i podpowie? Albo czy to może być coś z wątrobą? A jeżeli tak to jak to leczyć i jak to zdiagnozować bo na lekarzach się trochę zawiodłem już przez to że mnie tak zbywali z niczym i nie pomogli po tylu wizytach:(