Dziwny pęcherz na pięcie

napisał/a: alakin 2010-08-17 18:17
WITAM!!!

Dzis rano po przebudzeniu sie na piecie zauwazylem dziwny pęcheż. Moja mama mowi ze bedzie mi sie to "obierało" i ze w srodku jest ropa i mowi ze trzeba bedzie isc do chirurga czego ja bardzo nie chce, twierdzi ze powodem jest to ze spacerujac na plazy (poniewaz bylem na wakacjach nad mozem) cos mi sie wbilo w piete a ja nawet tego nie poczułem. Ja sadze ze to jest cos innego poniewaz na upragnione wakacje jechalem autobusem 36h a po sciagnieciu butow w hotelu zauwazylem (w tym samym miejscu co dzis mam pechech) taką białą plame , ale po jakis 2 dniach ona znikła i wszystko gralo, lecz po powrocie do domu znowu 36h podrozą zauwazylem ze mam znowo taka biala plame i olałem ta sprawe. Dzis patrze rano na noge a tu taki oto pęcherz (na zdjeciach malo widac bo trudno to dobrzeując :/)

Prosze o rade!! Moze zastosowac jakaś maśś a moze lepiej isc do lekarza??

Osoby chcace zobaczyc zdjecia prosze o napisanie postu poniżej \/
napisał/a: piotrosiama 2010-08-17 18:54
Są w sprzedaży specjalne plasterki na pęcherze. Z tym że koszt ok. 15 zł - może pomogą bez interwencji lekarza.
Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-17 19:37
Ja jak mam taki pecherzyk to go poprostu zostawiam w spokoju,gdy peknie, troche poszczypie i tyle ;)
Slyszalam tez, ze mozna go smarowac mascia Tribiotic.
napisał/a: alakin 2010-08-17 19:42
no ja robie tak samo tylko ten pecherz i w dodatki czarny (ciemny)jest moze 2mm pod skora
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-17 19:51
A mowiles, ze jest napelniony jakby woda. Hmm to moze jest to cos innego. Czy mozesz przeslac fotke?
napisał/a: alakin 2010-08-17 19:53
noo mam nawet fotkki ale nie moge dodawac zdjec jako nowy uzytkownik forum

Jest wypelniony taka jakby woda tylko ciemna w srodku
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-17 20:07
Ja mialam zawsze pecherze z przejzysta woda a ranka pod nia jest mocno czerwona i tyle, a o ciemnej wodzie nie mam pojecia, no chyba, ze to faktycznie jakas ropa np. z krwia, moze powinienes jednak skonsultowac to z lekarzem.
napisał/a: alakin 2010-08-17 20:14
chyba tak bede musial zrobic
napisał/a: piotrosiama 2010-08-17 20:17
Daj to foto na forum. Zrób tak - napisz coś i wejdź w podgląd wtedy dodasz zdjęcie.
napisał/a: alakin 2010-08-17 21:59
Zdjecia sa bardzo niewyrazne...
napisał/a: alakin 2010-08-17 22:00
jeszcze jedno. nie wiem czy wrzucenie zdjec cos da bo moj aparat nie lapie ostrosci z bliskiej odleglości
napisał/a: piotrosiama 2010-08-17 22:08
Moim zdaniem spróbuj tego plasterka na pęcherze.