Dziwny guzek w pochwie

napisał/a: control98 2008-08-09 00:57
Witam. Kilka dni temu myjąc się wkładając palec do pochwy do samego końca wyczułam po lewej stronie pochwy dziwne zgrubienie tak jakby kulkę z otworem (nie mogłam dokładnie zbadać ponieważ znajduję się ona na maksymalnej długości mojego palca). Szukałam wiadomości w internecie na ten temat i natrafiłam na forum na posty dziewczyn które również wyczuły to samo co ja i podobno jest to wejście do macicy. Czy wejście do macicy może znajdować się ok.6-7cm w głębi pochwy i być po jej lewej stronie??? Dotykałam TO ale nie boli w ogóle. Dopiero na drugi dzień zaczęła mnie pobolewać lewa strona układu rodnego, tak jakby lewy jajnik. Dodam że leci mi krew razem z upławami. Co to może być???????????? Pilnie proszę o pomoc!
napisał/a: control98 2008-08-09 01:15
Miewam czasem brązowe plamienie. Często ok.tydzień po okresie. Co to może być???? Proszę o pomoc
napisał/a: control98 2008-08-09 12:40
Niech mi ktoś pomoże ((:(
napisał/a: Madonna 2008-08-10 21:46
Może górka z dziurką to po prostu szyjka macicy, której zmiany są głównym objawem płodności?
W okresie płodności może wystąpić plamienie okołoowulacyjne - śluz dobrej jakości z krwią. To jest dodatkowy objaw płodności.
napisał/a: HONEY 2008-08-11 19:00
Jeśli bardzo Cię to niepokoi to przejdź się do lekarza.Ja w sumie nigdy nie wyczułam czegoś takiego u mnie.
napisał/a: Nancy18 2008-08-13 13:37
Ja wyczułam takie zgrubienie waskie tak jak w pierwszym poscie napisane kulke, jednak ja wyczylam je od strony brzusznej... Nie mam pojęcia co to może być....:( prosze o pomoc
napisał/a: HONEY 2008-08-13 20:12
Moja mama miała kiedyś taki zabieg,wycinali Jej guzka.Nie był on groźny ale wyciąć trzeba było.