Dziwny ból w okolica krocza

napisał/a: bu2bu 2007-12-28 14:04
Hej, mam 24 lata i mały problem, może ktoś mógłby coś doradzić.
Od jakiegoś pół roku cierpię na specyficzne bóle zlokalizowane tak jakby powierzchniowo
w okolicy łonowej (owłosiona skóra nad przyrodzeniem). Bóle te nasilają się podczas
leżenia na brzuchu czy też noszenia ciasnych spodni. Towarzyszy im uczucie wzmożonego parcia na pęcherz moczowy, po wizycie w toalecie parcie spada, jednak niedługo znowu powraca, choć pęcherz jest praktycznie pusty. Nie ukrywam również, że taki stan obniża libido, a po stosunku płciowym ból trochę się nasila.

Pół roku temu byłem u lekarza, zrobiłem sobie wszystkie testy (mocz, usg nerek i pęcherza moczowego, krew, cukier itp.) i nie wykazało to żadnych podejrzanych odstępstw. Lekarz przepisał mi leki antybakteryjne, które zażywałem. W pewnym momencie skończyły się choć bóle się utrzymywały. Jednak po jakimś czasie ustąpiły. W październiku powróciły i trwają z różnym nasileniem do tej pory. Jestem umówiony już na wizytę u urologa, jednak
teraz już sam nie wiem co może powodować taki ból, jakieś dziwne zakażenie bakteryjne (choć raczej nie odczuwam żadnego długotrwałego osłabienia, stanu podgorączkowego, choć co jakiś czas mam "epizody" z zatokami), czy może dziwny zespół bólowy o którym przeczytałem w poniższym poście:
http://www.po40.pl/forum.php?id=279

Może ktoś miał już podobne objawy i mógłby coś doradzić?
Pozdrawiam Krystian