Dziwny bol w klatce

napisał/a: przyciagajacy_nick 2014-03-13 06:46
Witam forumowiczow. Chcialbym przedstawic wam pokrotce moj przypadek. Od okolo 5 lat lecze sie na chorobe wrzodowa zoladka. Tej wiosny jednak jest nieco inaczej. Bol zoladka jest niewielki. Martwi mnie jednak utrzymujacy sie od 16 dni bol w klatce piersiowej jakies 10 cm nad splotem slonecznym centralnie posrodku. Wyniki morfologii mam ksiazkowe ekg w normie cisnienie zazwyczaj w granicach 122/80 . Nie wiem czym sa t bole spowodowane ale strasznie mi dokuczaja. Moj lkarz prowadzacy nie widzi w tym nic zlego jednak cos mnie bardzo niepokoi. Ulge przynosi mi picie plynow i na kilka godzin branie lekow mianowicie sa to ranigast rano i pantopraz20 godzine przed posilkiem. Bole zaczynaja sie na okolo 30 minut po przebudzeniu. Wieczorem okolo 19 slabna i znikqja do rana. Moze ktos nakierowalby mnie na dobry tor. Podsunal jakies sugestie co to moze byc. Robilem jeszcze badania w kierunku candida albicans helcobacter pylori. Nie wykryto. Prosb mam do was o wypowiedzenie sie w temacie. Bede wdzieczny za wasze odpowiedzi i sugestie. Dziekuje. Pozdrawiam.