dziwny ból okolic krocza

napisał/a: MaciejL 2011-08-25 22:55
Witam, mam 25 lat i następujący problem. Bóle zaczęły się od około tygodnia. Najpierw bolało mnie prawe jądro i pachwina (ból jądra nie był mocny, raczej poczucie dyskomfortu), bóle trwały krótko, około 30 min dziennie. Po kilku dniach podobne dolegliwości przeszły również na drugą stronę. Natomiast od wczoraj mam bóle z obu stron, promieniujące od kości-pośladka (bodajże kulszowej) ku pachwinie (ból bardziej przypomina takie pieczenie). Ból nie występuje podczas snu oraz rano, nie odczuwam bólu również w trakcie treningu gdy jestem rozgrzany, natomiast pojawia się po ćwiczeniach. Zaczynam odczuwać dyskomfort tuż po wstaniu.Bóle nie są mocne, raczej lekkie, natomiast ciągle czuję dyskomfort. Bóle zdarzają się od czasu do czasu w ciągu dnia, nie są mocne, raczej irytujące. Muszę dodać, że dość intensywnie uprawiam sporty walki oraz ćwiczę na siłowni (aktualnie jedynie podciąganie na drążku, bez podnoszenia ciężarów) od wielu lat. W zeszłym miałem nieco cięższe treningi, możliwe że mogłem naderwać mięśnie w okolicach pachwiny. Raczej wykluczam przepuklinę, ponieważ około rok temu dźwigałem znaczne ciężary, natomiast od paru miesięcy zaprzestałem a nigdy wcześniej nie miałem takich dolegliwości. Dodam że jądra nie są powiększone, są normalne. Nigdzie również nie zauważyłem wychodzącej przepukliny. Czy takie dolegliwości mogą być przyczyną uszkodzenia mięśni (ból później promieniuje dalej)? Co może być przyczyną dolegliwości? Jak można to zdiagnozować? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam