Dziwny bol glowy.

napisał/a: Aguu005 2015-10-08 07:20
Witam. Tydzien temu okolo poniedzialku (dzis jest sroda) przeziębilam sie. Zaczelo sie niewinnie, katar, kichanie. Nie mialam goraczki. Jakos od piątku zaczal sie kaszel, odrywalo mi sie. Bylam u lekarza stwierdził, ze to wirusowe i nie trzeba sie martwić. Domowe sposoby-mleko, czosnek, cieplo. Od kilku dni zaczela mnie bolec lewa strona glowy wraz z szyja, za uchem.. Pare razy pojawial sie dziwny bol jakby jakis skrzep chcial przecisnac sie z mozgu do nosa, bolalo az w kierunku oka. I przechodzilo-bylo to chwilowe ale bardzo intensywne. Od poniedzialku biore Duomox, syrop wukrztusny itd. Gdy kaszle bol w glowie sie nasila. Nie wiem co robic, do lekarza nie moge pójść, poniewaz nie mam aktualnego ubezpieczenia. Mam 21 lat. Moje "standardowe" choroby to powiekszone wezly chłonne i zapalenie gornych drog oddechowych.
napisał/a: Durum 2015-10-08 20:27
Sądzę,że jeszcze jest konieczność poczekać,z dzień,dwa i jeśli nie będzie poprawy,wskazane ponownie skonsultować z lekarzem.Bardzo możliwe,że są to powikłania,mogło dojść do zapalenia ucha,na pewno powiększenia węzłów,a być może z zatokami.
napisał/a: Aguu005 2015-10-09 06:50
Dziękuję:).