Dziwne zachowanie się organizmu podczas snu

napisał/a: ~Anonymous 2013-03-09 23:45
Dzień Dobry wszystkim,
Z góry przepraszam, jeśli to nie ten dział jednak nie wiedziałem gdzie taki problem najbardziej pasuje bo nie wiem co mi jest dokładnie. Piszę, ponieważ moja dziewczyna narzeka i martwi się, że podczas snu moja temperatura ciała jest nie do zniesienia, nieregularnie i szybko oddycham, tak samo jest z sercem, które do tego wali jak dzwon. Co dziwne nigdy nie byłem tego świadomy i nie mogę się na tym złapać. Nie chrapię i dobrze się wysypiam. Śpię po 8h dziennie, nie pije praktycznie wcale alkoholu, nie pale wcale, nie zażywam narkotyków, ćwiczę 4 razy w tygodniu na siłowni, 3 razy w tygodniu biegam (średnio po 5km), co jakiś czas chodzę też na basen. Masę ciała mam w normie. Nie mam problemu ze snem czasem wystarczy mi kilka sekund po położeniu się do łóżka aby zasnąć. Dodam, że od dziecka pomagałem rodzicom w pracy bo wywodziłem się z biednej rodziny i często sporo dźwigałem, jednak teraz już tak nie jest. Czy mogą Państwo mi powiedzieć co jest ze mną nie tak i co zrobić aby mój sen wyglądał normalnie? Z góry bardzo dziękuję.
napisał/a: falco 2013-03-10 12:47
W tej sytuacji potrzebna jest diagnostyka. Przez internet nie da się wymienionych objawów dokładnie zdiagnozować.
Warto sprawdzić ciśnienie, może to być problem kardiologiczny lub hormonalny. Reasumując bez wizyty u lekarza nie da się tej sprawy wyjaśnić.
Pozdrawiam.
napisał/a: ~Anonymous 2013-03-10 20:57
Do jakiego lekarza powinienem się z tym zgłosić?
napisał/a: falco 2013-03-11 08:18
Najpierw do lekarza pierwszego kontaktu, a on po przebadaniu pacjenta powinien skierować Pana do określonego specjalisty endokrynologa lub kardiologa.