Dziwne zachowanie na tle nerwowym

napisał/a: bagia 2013-09-08 09:42
Witam,
Od ponad roku zaczęły się moje problemy ze stresem. Gdy jestem po za domem (wycieczka, wakacje) zaczynam się denerwować. Mdłości, ból brzucha, drgawki, zaparcia. Niedawno przeprowadziłam się do innego miasta do szkoły, i cały czas jest tak samo. Rano nic nie jem ponieważ mam mdłości, lecz jak przychodzi co do czego, to muszę wymusić wymioty. Mam wtedy również zaparcia, a jeżeli już się wypróżnię, jest to o konsystencji wodnistej. Piję melisę i staram się nie obżerać jak wcześniej. Mam również drgawki, które trwają ok 5-10 sek kilka razy się powtarzając. Próbowałam szukać przyczyny. Pomyślałam że to dzieje się dlatego że nie ma ze mną bliskich osób, co niestety okazało się błędne, ponieważ gdy wyjechałam z rodzicami również spotkały mnie te objawy. Proszę o szybką pomoc.
napisał/a: molinezja25 2013-09-08 12:32
witam.to nie koniecznie musi być na tle nerwowym.należałoby wykonać podstawowe badania krwi usg brzucha by wykluczyć inna patologie w jamie brzusznej można by również wykonać kolonoskopie ale wygląda to na zespół jelita drażliwego proponuje skonsultować swoje problemy z lekarzem prowadzącym
napisał/a: bagia 2013-09-08 13:17
Niestety dzieje się to tylko na wyjazdach, nie w każdym dniu. Przed rozpoczęciem roku szkolnego miałam również bardzo suche usta, oraz często do tych objawów dochodzi odbijanie się.