Dziwne zaburzenie widzenia

napisał/a: sztefankowalski925 2014-08-19 18:26
Witam mam 17 lat na początku czerwca strasznie zaczela bolec mnie glowa.Na poczatku bralem leki przeciwbolowe przez jakis miesiac ale nic nie pomagaly i glowa dalej bolala. Do tego doszlo dziwne zaburzenie widzenia takie cos jakbym byl po 3 piwach:). A wiec postanowilem pujsc na początku do okulisty aby zobaczyc czy glowa nie boli mnie czasem od oczu i czy to dziwne widzenie tez nie jest spowodowane choroba oczu. A wiec okulista wszystko sprawdzil i powiedzial że ze wzrokiem jest wszystko dobrze ale glowa bolala mnie dalej. A wiec umowilem sie na wizyte u neurologa. Neurolog po pierwszym zbadaniu nie wiedzial co mi jest wiec dal mi skierowanie do szpitala na badania i rezonans magnetyczny glowy. Gdy przez to wszystko przeszlem i kiedy przyszly wyniki krew oraz morfologia byla wporządku oraz w rezonansie czyli w glowie nic nie bylo wszystko dobrze. Teraz jestem 2 tygodnie po szpitalu i nadal mam dziwne zaburzenie widzenia tak jakbym wypil 3 piwa a glowa boli mnie troche mnie i żadziej nie tak czesto jak przed szpitalem. A ijeszcze jedno ciocia mowi niby ze to w moim wieku normalne ze moge miec dziwne wachania hormonow no poprostu zwykle dojzewanie a ja dalej nie wiem co mi jest. Jesli ktos z was przechodzil takie cos to prosze o pomoc
Z góry dziękuje.