DZIWNE WYCIEKI śLUZU Z ODBYTY???

napisał/a: kairo1 2008-02-05 09:28
moim problemem jest to ze podczas dluzszych spacerow wycieka mi z odbyty śluz czy woda czuje sie niekomfortowo , albo tez podczas treningow silowych cale z tylu szorty mam mokre i niekiedy troche kalu jest na nich jak podcieram papierem odyt , tak samo w pracy jak silowo pracuje szczegolnie w lato czuje sie mokry w okolicach odbytu czujke sie zle jest tam sluz jakis i tak jakbym po robieniu kupy nie dotarl tylka mam to juz od 1,5 roku , to samo przy stosunku fizycznym tez zaraz mokry jestem cos mi sie wydziela z odbyty mam z tym problem a wstydze sie isc do lekarza nie leciala mi krew nigdy to chyba nie zylaki najgorzej mnie denerwuje ze jak sie w lato przejde do sklepu wypuije jakis napoj i przejde kawalek to juz mokry na odbyci3j jestem i nie moge zbytnio chodzic hukowo sie czuje wtedy prosze o pilna porade z gory dzieki
napisał/a: Teodor M 2008-02-05 11:54
No niestety bez lekarza się tu nie obejdzie. To nie jest żaden wstyd iść do specjalisty proktologa. Dla takiego lekarza to jest żadna sensacja, podobne przypadki ma i badania robi codziennie, sam sobie taką specjalizację wybrał.

A Twój problem raczej sam się nie wyleczy i raczej nikt też przez internet diagnozy nie postawi. To może być np. szczelina odbytu, lub jakiś problem ze zwieraczami, lub jeszcze coś innego. Więc idź to wyjaśnić do specjalisty. Jakbyś poszedł od razu, to teraz pewnie miałbyś już problem z głowy, więc po co się dłużej z tym męczyć ?

Pozdrawiam
napisał/a: kairo1 2008-02-05 13:00
a nie ma na to jakiejs masci
napisał/a: delinka79 2008-02-05 13:35
tzw. '' mokry odbyt'' często występuje w chorobie hemoroidalnej
ale najlepiej jeśli lekarz cię zbada osobiście bo przez internet trudno coś zaradzić nie widząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia
napisał/a: kairo1 2008-02-06 10:52
a są na to jakies masci
napisał/a: Teodor M 2008-02-06 19:30
Maści są, ale na hemoroidy np. Procto-Glyvenol w żelu lub czopki o tej samej nazwie, bez recepty w aptece. Ale Ty hemoroidów pewnie nie masz, bo wtedy by to mocno bolało. Lepiej to wyjaśnić na wizycie u dobrego lekarza.
napisał/a: delinka79 2008-02-07 12:55
niekoniecznie hemoroidy muszą boleć czasem jest tylko wyciek śluzu z odbytu a bólu prawie nie ma , natomiast szczelina odbytu boli bardzo przy oddawaniu stolca ale racja że najlepsze jest obejrzenie tego niż dywagowanie z czym mamy do czynienia
napisał/a: Patynial71 2008-02-12 07:56
kairo napisal(a):moim problemem jest to ze podczas dluzszych spacerow wycieka mi z odbyty śluz czy woda czuje sie niekomfortowo , albo tez podczas treningow silowych cale z tylu szorty mam mokre i niekiedy troche kalu jest na nich jak podcieram papierem odyt , tak samo w pracy jak silowo pracuje szczegolnie w lato czuje sie mokry w okolicach odbytu czujke sie zle jest tam sluz jakis i tak jakbym po robieniu kupy nie dotarl tylka mam to juz od 1,5 roku , to samo przy stosunku fizycznym tez zaraz mokry jestem cos mi sie wydziela z odbyty mam z tym problem a wstydze sie isc do lekarza nie leciala mi krew nigdy to chyba nie zylaki najgorzej mnie denerwuje ze jak sie w lato przejde do sklepu wypuije jakis napoj i przejde kawalek to juz mokry na odbyci3j jestem i nie moge zbytnio chodzic hukowo sie czuje wtedy prosze o pilna porade z gory dzieki

Cześć.
Nie chciałabym Cie straszyć ale masz takie objawy jak ja. Nie zwlekaj z pójściem do lekarza najlepiej gastroenterologa. Być może jest to Coitis Ulcerosa czyli wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Biegunki i wycieki sluzu. Zostałam zdiagnozowana rok temu. W tej chwili biore leki ale prawdopodobnie przejde na sterydy.
Powodzenia
napisał/a: kairo1 2008-02-21 23:40
jakie sterydy co ty gadasz kurde nie strasz mnie