Dziwne uplawy i swiad

napisał/a: justynkasnk 2011-05-02 13:23
Witam mam pewien problem , odnosnie tego ze 22.04 do dzisiaj 2.05 mam brazowe plamienie jednak trzy dni temu mialam krawienie dwudniowe(pojawialy sie skrzep) razem z tym plamieniem .
Przedostania miesiaczke mialam 22.03 kolejna dostalam po 19 dniach 9.04 i teraz to juz ponad tygodniowe plamienie i swiad od trzech dni pochwy . Co to moze byc ? jakiez zaburzenia hormonalne ? czy zapalenie ?
Mam 22 lata i troche jestem zaniepokojona ta sytuacja . Prosze o odpowiedz .
napisał/a: wikam2 2011-05-02 16:22
A te ostatnie 3 krwawienia wyglądały podobnie? Były to raczej okres czy właśnie plamienia? Co z pms? Kiedy był a kiedy nie? Minął kiedy? Ból podbrzusza wystapił/wystepuje? Nie zauważyłaś zmiany faz cyklu?
napisał/a: justynkasnk 2011-05-02 19:40
te wczesniejsze okresy byly zwykle , 5 dni jak zawsze , objawow miesiaczki nigdy nie mialam , tylko czulam ze sie zbliza jak kazda kobieta , ogolnie miesiaczki mam nieregularne , czesto lapie infekcje ale zazywalam furagin ,
napisał/a: millo1 2011-05-05 10:42
ale furagin to na drogi moczowe a nie na infekcje pochwy. czy odczuwasz dodatkowo jakieś swędzenie lub pieczenie pochwy? to mogą być zaburzenia hormonalne, ale może być nadżerka czy infekcja. jeśli cierpisz na częste infekcje dróg moczowych, to bakterie z pecherza mogły się przedostać w okolice pochwy i doprowadzić do stanu zapalnego. proponowałabym badanie moczu i wymaz z pochwy zrobić, także wizyta u lekarza wskazana. na drogi moczowe, żeby nie szprycować się furaginum moze spróbuj profilaktycznie łykac urosept i prouro? jako profilaktyka są bardzo ok :)