Dziwne uczucie w głowie

napisał/a: kosmala_asia 2014-05-09 23:08
Witam, od jakiegoś miesiąca mam "dziwne uczucie w głowe" Momentami dostaje takiego zamroczenia że wydaje mi sie ze mi sie to wszystko sni. Na dodatek caly czas od miesiaca chodze z tym przeswiadczeniem ze nie jest ze mna tak jak bylo wczesniej. Z ta przypadloscia po prostu obudzilam sie pewnego dnia. Czasami w glowie czuje takie dziwne uciski lub ciepło. Dodatkowo czasami miewam problemy z widzeniem i dalekie obiekty widze jakby lekko falowały albo jakby moj wzrok nie mogl sie na nich skupic. Caly czas jestem zmeczona wstaje z piaskiem pod powiekami. Na poczatku duzo plakalam bo nie wiedzialam co mi jest teraz przeradza sie to raczej w furie. Badania krwi w normie, tarczyca idealna, neurolog perfekcyjnie. W szpitalu powiedzieli mi ze mam dosc gesta krew alew normie, okulista stwierdzil ze wzrok mam dobry, przeswietlenie klregoslupa nic nie wykazalo. Nie wiem gdzie mam sie jeszcze udac ale jak mi to nie minie to ja nie chce tak zyc bo jestem wykonczona tym stanem. Wydaje mi sie jakbym ja to nie ja. Pomozcie, podpowiedzcie nie mam juz sily po prostu.