Dziwne uczucie głowy

napisał/a: Devilyn 2007-11-27 16:39
Witam!

Miałem miesiąc temu robioną przegrodę nosową, i po zabiegu mam dziwne uczucie głowy tak jakbym pływał non stop, moze zawroty glowy to za duzo powiedziane bo nie trace rownowagi ale strasznie dziwne mam uczucie. Tak jak sie oddycha głęboko to po chwili zaczyna sie tak trochę kręcic w glowie to cos podobnego to jest. Rezonans pokazał że z mózgiem wszystko ok. PROSZĘ NIECH KTOŚ POMOŻE :( już nie mogę wytrzymać :(
napisał/a: sitak23 2007-11-30 11:33
trudno to opisac ale jak rezonans magnetyczny nic nie pokazuje to chyba musi byc wszysko ok .ja mysle ze przed zabiegem miales nosek zatorowany i muzg nie mial ntyle powietrza ile potrzebował i terazko wraca do normy poczekaj jeszce moze samo przejdzie . niemasz przy tym jakegos objawu spływania wydzieliny do gardla albo cos podobnego
napisał/a: jelonek25 2009-11-27 20:21
Devilyn napisal(a):Witam!

Miałem miesiąc temu robioną przegrodę nosową, i po zabiegu mam dziwne uczucie głowy tak jakbym pływał non stop, moze zawroty glowy to za duzo powiedziane bo nie trace rownowagi ale strasznie dziwne mam uczucie. Tak jak sie oddycha głęboko to po chwili zaczyna sie tak trochę kręcic w glowie to cos podobnego to jest. Rezonans pokazał że z mózgiem wszystko ok. PROSZĘ NIECH KTOŚ POMOŻE :( już nie mogę wytrzymać :(



Witam. Mam identyczne uczucie i nikt nie potrafi mi wyjasnic co to takiego. Napisz prosze co to bylo, bo ja juz tez nie moge wytrzymac :(