Dziwne schorzenie?

napisał/a: Godzil 2007-10-14 16:01
Witam wszystkich!
Od paru miesięcy dzieją się ze mną dziwne rzeczy, zaczęło się od bolów żołądka, uczucie jakby ssania z glodu, nie potrafiłem powiedzieć kiedy jestem glodny a kiedy nie. Bylo to abrdzo uciązliwe i nie przechodziło po jedzenieu, w zasadzie nie przechodziło po niczym. Dzień i noc czułem ten dziwny dokuczliwy ból. Na pcozątku lekarz przepisał mi jakieś leki na zołądek - przeszło. Po zimie przed wakajami (i powtórzylo się znów teraz) znowu mnie zaatakowało. Zrobiłem więć gastroskopie i nic nie wykryło prócz lekkiego stanu zapalnego (spowodowany mógł być nawet zjedzeniemc zegoś sotrego więc nie bło paniki) Lekarz stwierdził że może to być poczatek choroby wrzodowej, mimo że wrzodów jeszcze nie ma, przepisał mi leki które pomogły na bóle: Spasmophen oraz Ortanol. niby wszystko jest ok lecz zauwazyłem jeszcze jedną zmiane, której leki nie odwróciły. Mól kał stal się jasniejszy, bez znacznych zmian w konsystencji lecz jest koloru jasno brązowego i ostatnio wogóle nie zmienia barwy nie zależnie od tego co jem. mam tez dni w których wydalam bardzo często (kał mimo wszystko ma normalną konsystencje). Troszke się boję i chciałem zaciągnąć Waszej rady, czy ktoś moze mi coś doradzić? Cóż to moze być? Jak sobie z tym poradzić i czy jest to coś groźnego?

Pozdrawiam

P.S. Przed gastroskopią miałem robione badanie HBS z wynikiem ujemnym więc to CHYBA wyklucza żółtaczkę prawda?