Dziwne rzeczy sie dzieją (serce tradzik wezły chłonne)

napisał/a: niurejs 2013-08-29 17:33
Witam.
Mam dość nietypowy problem.
Mam problemy z sercem, przy wysiłku potrafie dostać migotania komór (robi mi sie ciemno przed oczami trace kontrole) w najgorszym przypadku kiedy grałem w siatkówkę dostałem ataku musiałem usiaść na ławce straciłem wtedy całkowiecie kontrole nie wiem na ile czasu ale nagle zobaczylem ze ludzi ida na przerwe.

Najdłuższy atak trwał około godziny po siłowni.

Byłem w szpitalu stwierdzono że mam serce w bardzo dobrym stanie jedynie coś z zastawką (wrodzone)
miałem holtera echo i usg Wszystko w dobrym stanie. Mówili ze coś widać ale nawet za słabe na ablacje przekazali dane specjalistą żeby to jeszcze sprawdzić i stwierdzili również że nic mi nie jest to może od dorastania (miałem 19 lat)

Zauważyłem że np jak gram w piłkę lub jeżdżę na rowerze i jestem wśród dużej ilości ludzi i ładnych dziewczyn z moim sercem wtedy jest coś nie tak, nie wiem jak to nazwać - czuje jak by się podniecało i stawało się nerwowe.
Zazwyczaj kolejnym stopniem jest migotanie komór.
Pomagał mi czasami masaż szyi.

Dziś (rok pozniej, 20 lat) sobie trochę poczytałem i doszedłem do tego, że może ja mam coś z tarczycą ???
http://pl.wikipedia.org/wiki/Palpitacja

Niby miałem robione badanie krwi, tsh 1,849 aso 233 przy normie 200
Ale biorę antybiotyki na moje przewlekłe zapalenie mieszków włosowych z którym bezskutecznie walczę od 4 lat przy pomocy dermatologa. Wracając do tarczycy lekarka mi je pomacała i powiedziała że jest ok.

Moja mama miała guzy na tarczycy teraz jest zdrowa są chyba uspione nieaktywne nie wiem to nie moj zawód

Apropo trądziku o dziwo zawsze kiedy rosły mi wezły chłonne to znikał.

Widzę to bo na mojej mosznie znikają mi te grudki (prosaki).


SKOPIOWAŁEM MÓJ PROBLEM Z INNEGO POSTA
Byłbym wdzięczny gdyby każdy z wiedzą na temat coś mi doradził