Dziwne pulsowanie...

napisał/a: spadaj.xd 2007-02-05 23:13
Ostatnio mam dziwne pulsowanie brzuchu, tak sie to przemieszcza, czym to może być spowodowane?? Już powoli mnie to zaczyna denerwowac... nie byłam jeszcze u lekarza Miałyście takie coś?? help
napisał/a: satyna81 2007-02-11 14:32
owszem miałam takie przemieszczające sie pulsowanie w brzuchu to były pierwsze ruchy mojego synka natomiast teraz nie jestem w ciązy a czasem przy miesiączce,przed miesiaczką albo zaraz tuż po niej też mam takie dziwne drgania w dole brzucha.Jeżeli podejrzewasz ciążę tzn ze musiałabyś byc w ciaży w jakimś 4 może 5 miesiącu jesli to pierwsze dziecko wtedy sie pojawiają ruchy,przy nastepnych ciazach o wiele wczesniej kolo 3 miesiaca.Sprawdz to jeśli pojawiają sie ruchy i podejrzewasz ciąże naciskaj swoje sutki w tym okresie ciązy mleko powinno już zdrowo lecieć.Ruchy jak juz ci napisalam sa okolo 4 miesiaca wiec mialabys juz wyciek z sutków,taką linie ciemna od pępka do spojenia łonowego(oznacza ona zmiany hormonalne jakie zachodza w twoim ciele w ciazy)Na poczatku jest jasna a potem coraz ciemniejsza.Gdybys juz miala ruchy bylabys pewna ze to ciaza mialabys tez ciemne sutki(nabrzmiale,obolałe).Ale tak jak napisałam wczesniej przy miesiączce zdarzają się tez takie drgania w podbrzuszu.W koncu scianki macicy sie szykuja do złuszczania(miesiączki)Dziwne uczucie ale tak tez moze byc.
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 14:59
spadaj.xd napisal(a):Ostatnio mam dziwne pulsowanie brzuchu, tak sie to przemieszcza, czym to może być spowodowane?? Już powoli mnie to zaczyna denerwowac... nie byłam jeszcze u lekarza Miałyście takie coś?? help

a od jakiego czasu masz te "dolegliwosci" czy masz jeszcze jakies objawy? wizyta u lekarza nie zaszkodzi
napisał/a: Mami30 2019-04-22 23:16
Mleko w ciąży powinno zdrowo lecieć??? Gorszej bzdury nie słyszałam!!!!!! Laktacja pojawia się po porodzie!! O masakra.