Dziwne przeczucie...

napisał/a: PewienProblem 2014-02-01 23:25
Witam , mam pewien problem.

Od niedawna kocham się ze swoją kobietą, znamy się już ponad rok i jest nam ze sobą bardzo dobrze , lecz teraz po stosunkach jest pewien problem..
Na początku zabezpieczaliśmy się lecz niedawno wróciliśmy z imprezy i po prostu pod wpływem alkoholu i większego pociągania robiliśmy to bez zabezpieczeń . Nie będę opisywał jak dokładnie wszystko wyglądało bo nie wypada.. Mogę powiedzieć tylko tyle że, mam wrażenie że nie zdążyłem wyjąć penisa wtedy kiedy powinienem.. Jesteśmy trochę zaniepokojeni z dziewczyną i nie bardzo wiem jak mam to opisać..
Jest też to że dziewczyna gdy po stosunku , poszła się dokładnie wykąpać i w tych pewnym miejscach też... Z pochwy wyleciała dziwna substancja , nie wiadomo czy to sperma czy coś innego ale z tego co mówiła było białawo-szarawe i było troszeczkę przeźroczyste .
Dziewczyna powinna dostać okres 15 lutego ostatni okres powinna mieć 15 stycznia lecz dostała 18 i trwał ponad tydzień..
Czy jest szansa że wpadliśmy z dziewczyną czy powinniśmy się obawiać?

Proszę o odpowiedź..
napisał/a: wikam2 2014-02-08 18:29
Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? :)
napisał/a: PewienProblem 2014-02-08 23:16
Mamy wrażenie że wszystko jest tak jak powinno. Minął tydzień , chociaż nie wiem czy po tygodniu są jakieś objawy. Jak tak to jakie ?
Został tydzień do okresu , dziewczynę zaczynają boleć piersi tak jak zawsze tydzień przed okresem , więc chyba wszystko jest w porządku..
Tylko czy po tygodniu występują jakieś pomniejsze objawy?
Nie robiliśmy jeszcze testu ciążowego.
napisał/a: wikam2 2014-02-09 11:45
Nie występują, a jeśli tak to identyczne jak przy PMS, np. ból piersi. Testu nie róbcie bo nie ma sensu. On bedzie wiarygodny dopiero kiedy NIE pojawi się okres. Ale mamy nadzieję oczywiście, że będzie :)
napisał/a: PewienProblem 2014-02-09 12:49
My też mamy taką nadzieje...

Mam jeszcze małe pytanie.
Czy śluz białawo-szarawy oznacz dni nie płodne ?
napisał/a: wikam2 2014-02-09 13:21
Dni płodne - śluz kremowo - przeżroczysty, przeźroczysty, rozciągliwy.
Niepłodne - gęsty, biały, kremowy.
Tylko,że....na tej podstawie nie określi się czasu płodnego/niepłodnego. Śluz płodny może znajdować się tylko przy szyjce macicy i nie jest widoczny dla oka. Poza tym na niego wpływa wiele rzeczy. Zresztą sam stosunek gdzie dziewczyna jest podniecona oznacza, że u niej w pochwie pojawia się dużo sluzu w efekcie podniecenia.
napisał/a: PewienProblem 2014-02-09 13:47
Lepiej jak zaczekamy do miesiączki , ale trochę się stresujemy :/

Tylko zastanawia mnie czy jest jakieś ryzyko, że dziewczyna zaszła jeśli wyleciało jej to z pochwy.
napisał/a: wikam2 2014-02-11 17:16
....można rzucić okiem :
[url_special=http://babyonline.pl/kalendarz-dni-plodnych.html:2f4w8i56]https://mamotoja.pl/kalendarz-dni-plodnych.html[/url_special:2f4w8i56]
napisał/a: PewienProblem 2014-02-23 22:32
Dziewczyna dostała okresu , w dniu kiedy powinna go dostać :)
Miesiączka trwała dobry tydzień i był normalny :)

Więc chyba nie trzeba robić testu ciążowego , bo my myślimy ,że nie.
Czy dla pewności lepiej zrobić ?
napisał/a: wikam2 2014-02-23 23:03
Nie :)