dziwne odretwienie policzka , nosa, gorsze slyszenie

napisał/a: summit 2009-10-01 12:20
Witam serdecznie jestem pierwszy raz na tym forum, serdecznie prosze o pomoc w moim przypadku, chodzi o to mianowicie ze jakis miesiac temu zaczely mi sie dziac dziwne rzeczy po prawej stronie twarzy, dostalem dziwnego uczucia odretwienia polowy nosa, policzka z takim jakby mrowieniem, uciskiem, mialem chorego zeba, gorna prawa 6, zostala wyrwana, objawy nie ustapily, myslalem ze to zatoka sie zakazila od tego zeba , zrobilem rtg zatok i laryngolog powiedzial ze zatoki sa ok, od jakiegos czasu tez mam problem z prawym uchem, czuje takie jakby zapchanie, pelnosc,jak zatkam nos i dmucham to w lewym uchu to wdmuchiwane powietrze tak jakby uchodzi, rozprerza sie a w prawym nie chce, bylem z tym u laryngologa duzo wczesniej przepisal antybiotyk i krople do nosa obkurczajace sluzowke ale to nie pomoglo, czy powstal tam jakis przewlekly tsan zapalny w tym uchu i obrzek moze powodowac ucisck na jakies nerwy czy to moze miec zwiazek z tymi moimi odczuciami na policzku, prosze o porade, prosze tez powiedziec jakie leczenie powinienem zastosowac co do tego ucha zeby przeszlo, serdecznie z gory dziekuje za pomoc.