Dziwne objawy wedle wyników...

napisał/a: qwertypol34 2016-02-17 18:45
Witam.
Proszę o interpretacje wyników.
Uprzedzę pytanie: tak choruje na niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox N75 od końca 2013 roku.
Jednakże wyniki były robione troszkę pod innym kontem, mianowicie; przelewanie się w brzuchu, burczenie, ból w nadbrzuszu przed i po jedzeniu, wzdęcia, częste wizyty w toalecie, stolec małe kupki owcze, uczucie niepełnego wypróżnienia, parcie.
Dodatkowo, nie wiem czy to jest powiązane ze sobą; ogólne zmęczenie, leki ból głowy, lekkie zawroty głowy, brak energi, senność w czasie dnia, sztywność karku, trudności zasypianiem, krótki sen, ból krzyża, częste oddawanie moczu.
napisał/a: joannanr1 2016-02-17 19:56
Przede wszystkim nie pokazuj swoich danych w internecie.Wyniki jak wiesz masz dobre.
Przyczyn Twojego złego samopoczucia może być naprawdę wiele.Możliwe ,że masz zaburzoną florę bakteryjną jelit , pasożyty , sibo ,przydałby się dobry gastrolog.
napisał/a: qwertypol34 2016-02-17 20:41
SOS w usunięciu postu z danymi.!
napisał/a: qwertypol34 2016-02-18 18:24
Witam.
Proszę o interpretacje wyników.
Uprzedzę pytanie: tak choruje na niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox N75 od końca 2013 roku.
Jednakże wyniki były robione troszkę pod innym kontem, mianowicie; przelewanie się w brzuchu, burczenie, ból w nadbrzuszu przed i po jedzeniu, wzdęcia, częste wizyty w toalecie, stolec małe kupki owcze, uczucie niepełnego wypróżnienia, parcie.
Aktualnie biorę; Debretin 100mg. 3razy dziennie przed jedzeniem, objawy z lekka się złagodziły.

Dodatkowo, nie wiem czy to jest powiązane ze sobą; *ogólne zmęczenie, *brak energii *leki ból głowy, *lekkie zawroty głowy, *lekkie zachwiania równowagi, *lekki ból oczu-zamykanie ze zmęczenia, *sztywność karku, *senność w czasie dnia, *trudności zasypianiem, *krótki sen, *zauważalne problemy z pamięcią, *ból dolnej części kręgosłupa, *częste oddawanie moczu.
/dopisałem parę dolegliwości względem pierwszego postu/
Jakie dodatkowe badania można by było wykonać? Zauważyłem, ale może mi się wydaje, ze energii mi dodaje zjedzenie czegoś słodkiego, oznaka niedoboru glukozy?